Rádio Košice odmeňuje a motivuje aj počas neľahkých časov

Infomix

Poslucháči môžu denne vyhrať až stoeurový poukaz na nákup.

Rok 2020 si viacerí predstavovali inak. Celý svet čelí pandémii, na ktorú nikto nebol pripravený. Rádio Košice však ani počas týchto neľahkých časov nezabúda na svojich poslucháčov. Po kampani #ostavamdomasradiomkosice, následne súťažiach pre deti a aktuálnej výzve #zodpovednesradiomkosice má pre svojich fanúšikov pripravenú súťaž, ktorú spúšťa práve dnes. Denne tak môžu poslucháči prísť k nemalej výhre: až 100-eurovému poukazu do Supermarketov Fresh PLUS.

NAKUPUJEM V SUPERMARKETOCH FRESH PLUS

Cieľom súťaže je poslucháčov potešiť a povzbudiť aj v tejto situácii. Uplynulé mesiace mali neblahý ekonomický dopad na každého z nás. Stoeurový nákup v týchto dňoch akoby nabral na vyššej hodnote a je to praktická pomoc.

Jediné Východoslovenské Rádio spustilo SMS registráciu do súťaže Nakupujem v Supermarketoch Fresh PLUS. Podmienkou úspešne zdolanej hry je správne odpovedať na moderátorom položenú otázku. Tá je viazaná práve na sieť Supermarketov Fresh PLUS, ktoré východniari veľmi dobre poznajú, navyše budú súťažiacemu nápomocné aj tri možosti, z ktorých vyberie jednu. Hrá sa aj počas víkendov, rovnako sa niektoré dni bude súťažiť na Facebooku Rádia Košice a Instagrame Rádio Košice. Možností je teda veľa, stačí len skúsiť šťastie.

Foto

ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽE

Hra „Nakupujem v Supermarketoch Fresh PLUS“ bola spustená a zaregistrovať sa môžete kedykoľvek smskou na čísle 0911 913 917 v tvare meno_priezvisko_bydlisko.

Je dôležité spomenúť, že cena registračnej sms je spoplatnená štandardne na základe vami zvoleného paušálu alebo cenníka poskytovateľa služby. Do hry sa môže zapojiť prakticky hocikto, súťaž nie je vekovo obmedzená.

Výhru 100,- € poukaz do supermarketov Fresh PLUS môžete získať iba 1x počas trvania súťaže, prípadne jeden rodinný príslušník s rovnakým trvalým bydliskom. Všetky ďalšie informácie nájdete na webe Rádia Košice. Držíme palce!