Správam sa #zodpovednesradiomkosice a so mnou aj speváci a hudobníci

Infomix

Hlavnou myšlienkou je zdôrazniť dôležitosť zodpovednosti u každého z nás. Rúška, dostatočný odstup, hygiena a ochrana zraniteľných skupín je mimoriadne dôležitá.

Najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku promptne reaguje na súčasnú situáciu. Počas vypuknutia pandémia aj v našich končinách vyzvalo Rádio Košice ešte v marci poslucháčov, aby chránili svoje zdravie kampaňou #ostavamdomasradiomkosice. Regionálna jednotka nezabudla ani na detských poslucháčov, ktorým chcela spríjemniť pobyt mimo školy a kamarátov, a to súťažou #radiokosicedetom, počas ktorej mohli deti vyhrávať knihy.

Do tretice prichádza s kampaňou ZODPOVEDNE S RÁDIOM KOŠICE, v ktorej vyzýva poslucháčov a interpretov, aby sa k sebe i svojmu okoliu správali zodpovedne, a to práve v tomto zlomovom období, keď všetko záleží od nášho správania sa.

Foto

#zodpovednesradiomkosice

Hlavnou myšlienkou je zdôrazniť dôležitosť zodpovednosti u každého z nás. Rúška, dostatočný odstup, hygiena a ochrana zraniteľných skupín je mimoriadne dôležitá. Aj preto Jediné Východoslovenské Rádio vyzvalo poslucháčov, aby popísali, ako #zodpovednesradiomkosice pristupujú k sebe aj svojmu okoliu v týchto dňoch. Na sociálnych sieťach, vo vysielaní, v správach i telefonátoch.

Slovensko sa pomaly vracia do normálu, no nič sme ešte nevyhrali. Mnohí zmenili svoje návyky, zaužívané rutiny a prispôsobujú svoje bežné fungovanie aktuálnej situácii. Správajú sa #zodpovednesradiomkosice a my o tom chceme počuť! Poslucháči posielajú fotky, videá, hlasové správy, telefonujú a popisujú akým spôsobom sa správajú zodpovedne.

Foto

Fanúšikovia Rádia Košice prinášajú tipy na výlety v málo frekventovaných lokalitách, vymýšľajú a šijú originálne rúška pre svoje domáce zvieratá, deti skladajú básničky o tom, že to všetko musíme vydržať. Interaktivita pozitívne naladených a zodpovedných poslucháčov sa prejavuje v každodennom vysielaní Rádia Košice. Ak sa chcete pridať aj vy, napíšte, nahrajte hlasovú správu cez Whatsapp (0911913917) a my sa s vami radi spojíme aj v našom vysielaní. Alebo to skúste cez aplikáciu Košice Online a pozdravte niekoho, kto je príkladom zodpovednosti. Ozvať sa môžete aj na zodpovedne@radiokosice.sk  

AJ INTERPRETI SA SPRÁVAJU #zodpovednesradiomkosice

Výzvu najpočúvanejšieho regionálneho rádia na Slovensku podporujú aj viaceré významné osobnosti hudobnej a umeleckej scény. Do iniciatívy #zodpovednesradiomkosice sa postupne pripojili: Katarína Knechtová, Adam Ďurica, Beáta Dubasová, Lukáš Adamec, Tomáš Buranovský, Komajota, Mária Čírová, Igor Timko, Peter Cmorík, Celeste Buckingham a ďalšie mená pribúdajú postupne.

 

Pridajte sa k nám aj vy - #zodpovednesradiomkosice