#ostavamdoma s Rádiom Košice je zodpovedné

Infomix

Najbližšie k Vám sme v tomto období aj u Vás doma. Ak Vám to situácia a práca dovolí, ostaňte aj Vy s nami jednoducho doma.

Regionálna jednotka na Slovensku a Váš verný spoločník do pohody (občas i nepohody) na Facebooku Rádia Košice a Instagrame spúšťa novinku, ktorá Vás nerozladí, ale práve naopak - #ostavamdoma a #ostavamdomasradiomkosice.

Foto

NAJBLIŽŠIE K VÁM nie je fráza – je to filozofia

Nie každý z nás môže pracovať z domu, ale je to výborný a zodpovedný nápad! A môžete to skúsiť s nami. Momentálne je to aj normálne a najlepšie riešenie, aby firmy dávali homeoffice, dôchodcovia nikam nechodili a my, Rádio Košice, im takto pomyselne podávame pomocnú ruku - z bezpečnej vzdialenosti. A ako sa dá tento "domáci pobyt" vylepšiť? Odmeňujeme skladbami! Nie peniazmi, ale pocitom. A ten pocit, že je niekto najbližšie k vám, sa nedá kúpiť, to sa dá len zažiť :)

AKO SI ZLEPŠIŤ "NEČAS"?

Princíp je jednoduchý: Dajte si alebo niekomu zahrať povzbudivú skladbu a to dnes, zajtra, pozajtra, hocikedy...Pokojne nám napíšte a svoj "homeoffice" môžete aj odfotiť. Môžete nám i ostatným poslucháčom dávať tipy, na čo je tento "nečas" ako stvorený, pretože navzájom sa inšpirujeme. Nahrať môžete aj hlasovú správu cez Whatsapp (0911913917) a my sa s Vami radi spojíme aj v našom vysielaní. Alebo to skúste cez aplikáciu Košice Online a pozdravte niekoho. 

A prečo #ostavamdoma? Lebo je to zodpovedné. #radiokosice #ostavamdomasradiomkosice