Vyhrajte v Rádiu Košice denne 100,- € poukaz

Infomix

Začína sa obdobie grilovačiek, opekačiek, záhradných a letných párty. A my chceme, aby sa váš stôl prehýbal pod všetkými dobrotami, ktoré pre hostí a rodinku prichystáte. Stoeurový poukaz na nákup v supermarketoch Fresh PLUS je na to ako stvorený.

Aj preto môžete v Rádiu Košice celkom jednoducho vyhrať 100,- € v podobe poukazu na nákup v supermarketoch Fresh PLUS. Stačí poslať registračnú smsku a počúvať Rádio Košice. Hra sa od tých bežných líši tým, že poslucháčov nenúti sedieť od rána do večera pri rádiu a čakať na nejaké konkretné heslo dňa, práve naopak. 

Foto

Poslucháč, ktorý sa zaregistruje smskou, bude zaradený do žrebovania, šancu vyhrať máte každý deň, vrátane víkendov. Po vyžrebovaní  jedného čísla, sa moderátor daného vysielacieho bloku spojí s poslucháčom, pozhovára sa s ním a následne sa ho opýta, bez zbytočného stresu a časového limitu, ktorý znižuje šancu na výhru, na čarovnú vetu, vďaka ktorej získava výhru.  Súťaž je o to jednoduchšia, že veta je nemenná a stála. 

Moderátor povie: „Supermarkety Fresh Plus…“ 

a súťažiaci musí doplniť: „Zdravšie potraviny.“ 

Ak poslucháč úlohu splní, získava 100,- € poukaz na nákup v supermarketoch Fresh PLUS. V prípade, že súťažiaci úlohu nezvládne, skomolí vetu alebo ju nepovie celú, výhra sa presúva na ďalší hrací deň. Samotná hra prebieha do konca mája 2018. Informácie nájdete aj v štatúte hry.