VŠADE DOBRE, DOMA NAJLEPŠIE: S RÁDIOM KOŠICE

Infomix

Východniari a poslucháči Rádia Košice si z éteru odnesú nielen tipy na zaujímavé miesta, no môžu vyhrať aj atraktívne ceny.

Obdobie oddychu a dovoleniek je v plnom rozbehu. Aj keď sme si leto 2020 predstavovali inak, situácia nás donútila opustiť svoje komfortné zóny a niekedy siahnuť aj na dno vlastných síl. Letné mesiace sú ideálne na načerpanie novej energie a oddych.

Prieskumy a názory Slovákov ukazujú, že väčšina z nás vymení počas tohto leta more za Slovensko. Dôvodom sú obavy z pandémie i menší rozpočet na dovolenku po neľahkom období. Rádio Košice bude preto počas celého leta na dennej báze prinášať svojim poslucháčom tipy na rôzne výlety v rámci celého Slovenska. Veď nie nadarmo sa hovorí: Všade dobre, doma najlepšie. A je čas spoznať rodnú hrudu. Kedy, ak nie teraz?

Foto

VŠADE DOBRE, DOMA NAJLEPŠIE

Každý deň sa fanúšikom najpočúvanejšieho regionálneho rádia na Slovensku prihovoríme v rámci rubriky „Všade dobre, doma najlepšie“ a predstavíme inú zaujímavú lokalitu. Pôjde o menej známe destinácie i miesta, na ktoré sa vďaka Rádiu Košice možno pozrieť inak, doslova inými očami. Východniari tak môžu vymeniť more za Maru, Vatikán na Malý Rím, detské preplnené atrakcie za svet pôvodných slovenských rozprávok či hradov s nezameniteľnými príbehmi. Samozrejme, pôjde o menej exponované miesta, vždy so zreteľom na celé leto #zodpovednesradiomkosice

Každý pracovný deň o 8.30 hod., 12.30 hod., 16.30 hod. sa na frekvenciách Rádia Košice dozviete o inej lokalite, ktorá stojí za výlet. Každú predstaví hosť daného miesta, ktorý najlepšie pozná svoje okolie a prinesie hneď niekoľko konkrétnych tipov. Súčasťou cestovateľských tipov budú každý týždeň aj nápady od poslucháčov - Východniarov, ktorých sme oslovili v uliciach a pýtali sa na ich slovenské cestovateľské NAJ. Rovnako svoje nápady môže na naše sociálne siete pridávať každý, kto chce inšpirovať ďalších.

Galéria k článku

ATRAKTÍVNE CENY A SÚŤAŽE

Poslucháči Rádia Košice si z éteru odnesú nielen tipy na zaujímavé miesta a rozšíria svoje obzory, no môžu vyhrať aj atraktívne ceny od našich partnerov. Víkendové pobyty, vstupy do akvaparku, lístky na rôzne netradičné a zážitkové miesta.

Čo by preto mali urobiť? Jednoducho nám ukázať, ako si užívajú leto na Slovensku, fotkou v komentári pod výzvou, ktorú každý týždeň nájdu na Facebooku Rádia Košice. Jedinou podmienkou je, aby bola na fotke aj voda Rádia Košice H2O MINERAL, voľne dostupná v ktorejkoľvek dobrej predajni. Súťažiť sa bude v éteri Rádia Košice i na našich sociálnych sieťach. Sledujte nás preto na Facebooku Rádia Košice a Instagrame Rádia Košice.