Tony Iommi je prekvapený, že Keith Richards je stále nažive

Infomix

Niekdajší člen už nefungujúcej kapely Black Sabbath tiež povedal, že v súčasnosti žije ako hociktorý iný človek.

Anglický hudobník Tony Iommi je prekvapený, že 74-ročný gitarista kapely The Rolling Stones Keith Richards je ešte stále nažive. Muzikant je totiž známy aj búrlivým spôsobom života, počas ktorého užíval drogy a nevyhýbal sa ani alkoholu. O štyri roky mladší Iommi to uviedol v rozhovore pre škótske noviny The Herald. „Videl som veľa priateľov a iných ľudí z tohto biznisu, ktorí užívali drogy a robili ďalšie veci a napokon zomreli. Napríklad taký John Bonham (zosnulý bubeník Led Zeppelin, pozn. SITA). John bol môj dobrý priateľ. Jednoducho zostanete sami, znudení v hoteli a skúšate nájsť niečo, čo vás prenesie niekam inam. Videli sme to aj na Lemmym (zosnulý spevák Motörhead, pozn. SITA), ktorý bol typický predstaviteľ rock'n'rollu. To isté platí aj v prípade Keitha Richardsa. Naozaj ma udivuje, že je stále nažive. Klobúk dolu pred ním," vyjadril sa niekdajší člen už nefungujúcej kapely Black Sabbath.

Foto
Tony Iommi (vľavo) na fotke s ďalšími rockovými búrlivákmi Johnym Deppom (uprostred) a Joeom Perrym z Aerosmith (vpravo) / facebook.com/tonyiomm

Iommi, ktorému v roku 2012 diagnostikovali lymfóm, tiež prezradil, ako vyzerá jeho bežný deň. „Vstanem o 6:15, čo je pre mňa naozaj netypické. Potom si dám raňajky, idem von so psom a hrám na gitare. Čas okolo mňa len tak letí. V súčasnosti žijem tak, ako hocikto iný," objasnil.

 

Zdroj: SITA

Foto: FLIPBOARD, VIRGINRADIO.IT