Tento mesiac ďalšia súťaž Europe Music Video Awards

Infomix

Do súťaže sa ešte môžu zapojiť kapely alebo hudobníci so svojím videoklipom, ktorý sa na udalosti bude premietať.

Hudobná súťaž od Europe Music Video Awards, je pomerne nový audiovizuálny festival, v ktorom sa súťaži o najlepšie videoklipy. V rámci druhého ročníka, ktorý sa bude konať 25.3.2023 v Košiciach, si festival zanechá podobný priebeh ako v minulom roku. Do súťaže sa môžu zapojiť kapely alebo hudobníci so svojím videoklipom, ktorý sa na udalosti bude premietať. Klipy sa bodujú priamo pri premietaní (hodnotia všetci zúčastnený aj samotný umelci). Víťazi sú ocenení priamo na udalosti. Novinkou v rámci druhého ročníka bude aj premietnutie najlepších klipov zo zahraničia, ktoré sa od Slovenskej tvorby ocenia individuálne.

„Už som videl videoklipy súťažiacich a musím uznať, že to bude aj toho roku veľmi zaujímavé. Teším sa aj na čas po premietaní, kde bude opäť priestor k rozhovorom, networkingu a odovzdaním si osobných skúseností medzi hudobníkmi. Na udalosť sú samozrejme pozvaní aj fanúšikovia kapiel. Tento event vznikol vďaka myšlienke, aby sa kapely dokázali prezentovať aj iným štýlom ako len koncertmi. Veríme, že aj v rámci ďalších ročníkov sa tento audiovizuálny festival bude posúvať vpred a v duchu ako to bolo po prvýkrát," hovorí organizátor festivalu Štefan (Stevon).

Foto

V rámci pilotného ročníka si odniesla prvú cenu skupina Sem A Tam. Hlas poroty získala skupina Niečo Navyše. Ak Vás udalosť zaujala, prihlášku môžete podať na emusicawards@gmail.com.

Foto
Publikum počas prvého ročníka EMVA / EMVA

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE