St. Vincent zverejnila skladbu Pills

Infomix

Novinka sa bude nachádzať na albume Masseduction, ktorý speváčka plánuje vydať 13. októbra

Americká speváčka a multiinštrumentalistka St. Vincent zverejnila skladbu Pills. Spoluautorom skladby je Jack Antonoff. V novinke hosťujú aj Kamasi Washington (saxofón), Jenny Lewis (spev) a interpretkina bývalá partnerka, modelka a herečka Cara Delevingne (spev). O produkciu sa postaral Sounwave.

Pieseň sa bude nachádzať na albume Masseduction, ktorý speváčka plánuje vydať 13. októbra. Nahrávka bude obsahovať celkovo 13 piesní, z ktorých hudobníčka predtým ponúkla single New York a uštipačnú Los Ageless, ku ktorej vzniklo aj ironizujúce video.

St. Vincent, vlastným menom Anne Erin Clark, začínala ako členka formácie The Polyphonic Spree. Prvý sólový album Marry Me vydala v roku 2007 a nadviazala naň počinmi Actor (2009), Strange Mercy (2011), Love This Giant (2012), ktorý nahrala s Davidom Byrnom, a St. Vincent (2014). Poslednú menovanú nahrávku vyhlásili týždenník New Musical Express (NME), portál Gigwise.com či denník The Guardian za album roka 2014. Štúdiovka hudobníčke vyniesla cenu Grammy a nomináciu na BRIT Award.

 

Zdroj: SITA