Speváčka Natália chce novinkou ľudí zabaviť aj motivovať

Infomix

Nová letná skladba "Nehovor, že sa nedá" sa nachádza na jej pripravovanom debutovom albume.

Po úspešnom prijatí pesničky "Tí, čo snívajú", prichádza s druhým singlom "Nehovor, že sa nedá" z jej pripravovaného debutového albumu. Vznikal opäť v osvedčenom autorsko-producentskom tíme: Natália, ako autorka hudby, Peter Šíma, ako aranžér a hudobný producent a Miro Jurika, ako textár. Už názov napovedá, že okrem príjemnej letnej pohody, má aj vyšší cieľ - motivovať k lepšiemu vnímaniu života so všetkým, čo nám každý deň prináša.

„Skladba vznikla podľa môjho hudobného nápadu. Peťo ho zaranžoval a dotvoril. Chceli sme, aby mala letnú náladu a zároveň ľudí pohladila na duši. Zo všetkého, čo sa okolo nás deje, sme už dosť unavení a máme tendenciu strácať motiváciu, ale stále plati, že vždy sa dá nájsť cesta, ako sa z toho dostať,” povedala o svojej novinke Natália a dodala: „Nahrávanie som si v štúdiu dokonale užívala. Producent Peťo Šíma je veľmi príjemný človek, s ktorým sa vynikajúco robí. Textár Miro Jurika zas vie vždy presne vystihnúť to, čo chcem v skladbe povedať, preto sa mi s nimi veľmi dobre spolupracuje.”

K piesni "Nehovor, že sa nedá" vznikol aj videoklip, ktorý režíroval Zoltán Eliáš. Jeho príbeh dokresľuje posolstvo skladby. Nakrúcali ho v troch rôznych lokalitách v priebehu jedného dňa. „Bolo to celkom náročné, ale výsledok stojí za to. Kameraman a režisér Zoli Eliáš je veľmi talentovaný mladý chalan, ktorý vie robiť zázraky doslova na počkanie. Obdivujem aj výkony hercov, ktorí s nami v klipe účinkovali a vytvorili príbeh mladej dvojice, ktorá zistí, že len vtedy, ak dokážu prekonávať prekážky, budú spolu silnejší a život bude krajší,” povedala o svojom novom videoklipe speváčka.

Natália so svojim tímom stále intenzívne pracuje, pripravuje ďaľšie skladby na jej debutový album a plánuje aj živé koncertné vystúpenia. „Už sa veľmi teším na to, keď vyrazíme na pódiá, a spolu s divákmi sa budeme zabávať s našou hudbou aj v live verzii,” doplnila na záver Natália.

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE