Rádio Košice súťaží o vianočné nákupy v celkovej hodnote 4000,- EUR

Infomix

Šancu vyhrať majú poslucháči každý deň (od 30.11. do 31.12.2020).

V tomto nie typickom predvianočnom období nezabúda najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku na svojich poslucháčov a opäť stavilo na súťaž, ktorá sútažiacich nevystavuje stresu a dokonalej pozornosti.

Fanúšikovia Rádia Košice môžu počas celého decembra získať atraktívnu výhru v podobe 100,- € poukazu na nákup v supermarketoch FRESH Plus pomerne jednoducho. Stačí poslať registračnú smsku či správu na WhatsApp (0911 913 917) a počúvať Rádio Košice. Hra sa líši tým, že poslucháčov nenúti sedieť od rána do večera pri rádiu a čakať na nejaké konkrétne heslo či indíciu dňa, práve naopak. V predvianočnom zhone, ktorý je za dverami a všetci sa mu chceme vyhnúť, Rádio Košice chce svojim poslucháčom dopriať stoeurovú výhru prakticky iba za vernosť.

Foto

Poslucháč, ktorý sa zaregistruje smskou, bude zaradený do žrebovania, šancu vyhrať majú poslucháči každý deň (od 30.11. do 31.12.2020). Po vyžrebovaní jedného telefónneho čísla sa moderátor daného vysielacieho bloku spojí s poslucháčom a po príjemnom rozhovore, pri ktorom spoznávame našich poslucháčov, sa následne opýta, bez zbytotočného stresu a časového limitu na čarovnú vetu, vďaka ktorej získava výhru.  Súťaž je o to jednoduchšia, že veta je nemenná a stála.

Moderátor vysloví: „Supermarkety FRESH Plus…“

Súťažiaci musí doplniť: „Zdravšie potraviny.“

Ak poslucháč úlohu splní, získava 100,- € poukaz na nákup v supermarketoch FRESH Plus. V prípade, že súťažiaci úlohu nezvládne, skomolí vetu alebo ju nepovie celú, výhra sa presúva na ďalší hrací deň.

Rádio Košice sledujú na Facebooku tisíce fanúšikov (takmer 90 000 s hodnotením 4,9 z 5*), aj preto bude súčasťou tohtoročnej hry súťaž na tejto sociálnej sieti. Fanúšikovia môžu každý týždeň po splnení podmienok získať rovnako 100 eurový poukaz, a to v prípade vyžrebovania.

Podmienky súťaže Vianoce s Rádiom Košice:

  • súťaž prebieha každý pracovný deň,
  • registračnú SMS zasielajte na 0911 913 917 v tvare: meno_priezvisko_bydlisko,
  • rovnako môžete registračnú správu poslať na WhatsApp, kde nás nájdete na 0911 913 917, správu pošlete v tvare: meno_priezvisko_bydlisko,
  • cena SMS je spoplatnená štandardne na základe Vami zvoleného paušálu alebo cenníka poskytovateľa služby,
  • čarovná veta, na ktorú sa bude moderátor pri vyžrebovaní pýtať znie: Moderátor povie: „Supermarkety FRESH Plus…“ a súťažiaci musí doplniť: „Zdravšie potraviny.“
  • výhru 100,- € poukaz do supermarketov FRESH Plus môžete získať iba 1x počas trvania súťaže, prípadne jeden rodinný príslušník s rovnakým trvalým bydliskom.