RÁDIO KOŠICE CELÉ LETO NAJBLIŽŠIE K VÁM

Infomix

Aj frekvencie Rádia Košice zasiahli slnečné lúče a dovolenková atmosféra. Jediné východoslovenské rádio počas leta obmieňa štruktúru i zvukovú grafiku.

Už dnes (28.6.) spúšťa Rádio Košice špeciálne hudobné vstupy, v ktorých moderátori predstavia postupne 65 najúspešnejších letných hitov. Skladby sú vyberané na základe tipov od poslucháčov a známych osobností, ktoré rovnako popíšu svoj najobľúbenejší letný hit.

V krátkych, no informačne nasýtených vstupoch prinesú moderátori zaujímavosti danej skladby, ako aj históriu a vznik letného hitu, a to až do konca leta (1.9.2019). Jednotlivé vstupy sa budú vysielať päťkrát do dňa, a to v časoch: 7:30 hod, 10:30 hod, 13:30 hod, 16:30 hod, 19:30 hod. Príjemným letným osviežením je aj nová doplnená zvuková grafika vyrobená v Holandsku na mieru a pre formát Rádia Košice.

TIPY NA LETNÉ VÝLETY

V duchu hesla RÁDIO KOŠICE - CELÉ LETO NAJBLIŽŠIE K VÁM  sa bude niesť celý júl i august, a to vo viacerých smeroch. Okrem hudobného obsahu bude vysielanie obohatené o každodenné tipy na výlety, nielen v rámci východného Slovenska. Poslucháči získajú základné informácie o mieste, ktoré stojí za výlet každý pracovný deň o 9:30 hod  a 14:30 hod. Cez víkend ponúkne Rádio Košice reprízy daných miest, aby poslucháči mali dosť možností inšpirovať sa.

Chýbať nebudú ani zahraničné tipy na dovolenky a cestovateľské vychytávky od skúsených travel blogerov, s ktorými sa už od júna telefonicky spájajú moderátori Rádia Košice v rámci piatkového vysielania.

Foto

NA VÝCHODE NIEČO NOVÉ

Okrem hudby a cestovateľských tipov obohatia éter Rádia Košice aj reprízy rozhovorov relácie #navychodenieconove. Každú stredu a sobotu sa o 10:30 hod moderátorka Kiwa vráti k rozhovorom, ktoré prinieslo Rádio Košice v uplynulých mesiacoch. Celkovo to bude viac ako 40 rozhovorov rôznych osobností a inšpiratívnych Východniarov, ktorých spája práve láska k východoslovenskému regiónu. Zaujímavosťou výberu hostí je fakt, že ich navrhujú samotní poslucháči, často ide o ľudí v mediálnom svete neznámych, no jedinečných tým, čomu sa venujú.

Vo vysielaní nebudú počas leta chýbať ani spravodajské bloky, ktoré mapujú regionálne, slovenské a zahraničné dianie či šport. Súčasťou vysielania Rádia Košice je aj mimoriadne presný dopravný servis a motivačné odmeňovanie vodičov na týždennej báze. Poslucháčov bude do každého dňa odprevádzať aj špeciálne letné počasie mapujúce obľúbené dovolenkové destinácie. Nemenej dôležité sú kultúrne pozvánky, ktoré regionálna jednotka vysiela trikrát do dňa na základe pozvánok od poslucháčov a voľne dostupného kalendára.

Jednoducho, RÁDIO KOŠICE - CELÉ LETO NAJBLIŽŠIE K VÁM.