Na východe sa Vianoce začínajú veľkolepo

Infomix

Rádio Košice dnes spúšťa novú vianočnú súťaž.

Východniari štartujú Vianoce presne prvého decembra, najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku bude poslucháčov odmeňovať každý deň. 

Štedrá výhra v podobe 100,- € poukazu na nákup v supermarketoch Fresh PLUS si nájde svojich výhercov celkom jednoducho. Stačí poslať registračnú smsku a počúvať Rádio Košice. Hra sa od tých bežných líši tým, že poslucháčov nenúti sedieť od rána do večera pri rádiu a čakať na nejaké konkretné heslo dňa, práve naopak. V predvianočnom strese a zhone, ktorý je za dverami, chce poslucháčom Rádio Košice celkom jednoduchou formou dopriať stoeurovú výhru. 

Foto

Poslucháč, ktorý sa zaregistruje smskou, bude zaradený do žrebovania, šancu vyhrať majú poslucháči každý deň, vrátane víkendov. Po vyžrebovaní jedného čísla sa moderátor daného vysielacieho bloku spojí s poslucháčom, pozhovára sa s ním a následne sa ho opýta, bez zbytotočného stresu a časového limitu, ktorý znižuje šancu na výhru, na čarovnú vetu, vďaka ktorej získava výhru.  Súťaž je o to jednoduchšia, že veta je nemenná a stála. 

 

Moderátor povie: „Supermarkety Fresh Plus…“ 

a súťažiaci musí doplniť: „Zdravšie potraviny.“ 

 

Ak poslucháč úlohu splní, získava 100,- € poukaz na nákup v supermarketoch Fresh PLUS. V prípade, že súťažiaci úlohu nezvládne, skomolí vetu alebo ju nepovie celú, výhra sa presúva na ďalší hrací deň. Samotná hra prebieha do 31.12.2017. Urobte si štedré vianoce vďaka Rádiu Košice, zapojte sa do hry a bez stresu skúšajte šťastie.

 

Podmienky súťaže

  • Súťaž prebieha každý deň.     
  • Registračnú sms zasielajte na 0911 913 917 v tvare: meno_priezvisko_bydlisko
  • Cena sms je spoplatnená štandardne na základe Vami zvoleného paušálu alebo cenníka poskytovateľa služby. 
  • Čarovná veta, na ktorú sa bude moderátor pri vyžrebovaní pýtať znie: Moderátor povie: „Supermarkety Fresh Plus…“ a súťažiaci musí doplniť: „Zdravšie potraviny.“ 
  • Do hry sa môže zapojiť hocikto, súťaž je vekovo neobmedzená. 
  • Výhru 100,- € poukaz do supermarketov Fresh PLUS môžete získať iba 1x počas trvania súťaže, prípadne jeden rodinný príslušník s rovnakým trvalým bydliskom.