Majself a Filipian vydávajú spoločný album

Infomix

Po skladbe Hviezdy, ktorá má na YouTube už viac ako millión zhliadnutí, vyšli v uplynulých týždňoch ďalšie skladby z albumu Update rappera a speváka Majselfa a jeho dvorného producenta Fillipiana. Album sa vyznačuje úplne iným zvukom, ako mal Majself doteraz.

Majself vydáva v poradí ôsmy album Update, ktorý si dokonca zvečnil vytetovaním na krk ako symbol, že prešiel premenou, doslova update-om. Po úspešnom spoločnom albume Porcelán s producentom Fillipianom, na ktorom odštartovali zvukuvo "nového Majselfa", na akého fanúšikovia neboli zvyknutí, prichádzajú opäť s novinkou.

Foto
Album Update / Majself

„Nesmierne sa s Fillipianom tešíme, že môžeme konečne predstaviť aj ľudom tento album. Je aktuálne najkomplexnejší producent na Slovensku, preto náš pracovný vzťah vyvrcholil až do spoločného projektu, nového albumu Update. Názov vznikol v rámci mojich dvoch línií, ktoré som zažíval posledný rok a pol. Tá prvá je hudobný update, ale to musia posúdiť aj ľudia. Za mňa je to najlepší album, najlepšie linky, široké spektrum práce s hlasom a najmä hlasový progres. Tou druhou líniou je osobný update,“ hovorí Majself, ktorý za posledný rok a pol prešiel turbulentným obdobím. „Snažím sa pozerať na život trocha inak, pracovať s myšlienkami a v rámci osobného rozvoja to, ako vnímam aktuálne sám seba, prešlo velikánským update-om. Takto celkovo sa to spojilo s hudbou a prirodzene z toho vznikol názov albumu.“

V rámci svojho Update Winter Tour sa Majself predstaví najbližšie 1. decembra v Košiciach a 15. decembra v Poprade.