Kendrick Lamar a SZA vydávajú singel All The Stars

Infomix

Singel sa objaví na pripravovanom filmom inšpirovanom albume Black Panther: The Album.

Medzinárodne oslavovaná superstar a držiteľ Grammy rapper Kendrick Lamar vydáva v spolupráci so speváčkou menom SZA singel All The Stars, ktorý pochádza z filmu Black Panther z dielne Marvel Studios. Singel sa objaví na pripravovanom filmom inšpirovanom albume Black Panther: The Album. „Marvelov Black Panther je od hercov po režiséra niečo úžasné. Film predstavuje veľkolepé spojenie  umenia a kultúry. Je mi cťou, že svojou znalosťou produkcie a písania hudby môžem prispieť svojou troškou do mlyna,“ komentuje spolupráci Lamar.

Film je dobrodružstvom bojovníka T'Chally, ktorý sa po smrti svojho otca, kráľa Wakandy, vracia domov do odlúčenej, avšak technologicky vyspelej africkej krajiny, aby sa stal novým právoplatným kráľom. Singel All The Stars nazbieral behom pár dní od vydania na YouTube takmer 6 miliónov zhliadnutí.

Kendrick Lamar je jedným z najstreamovanejších interpretov sveta – svojim posledným albumom DAMN. dosiahol v súčte cez dve miliardy streamov. Je jedným z mála umelcov, ktorý dosiahol ako komerčného úspechu, tak uznanie kritikmi a rešpektu tých, ktorí ho inšpirovali. Pochádza z Comptonu, na ktorého motívy vydal v roku 2012 album good kid, m.A.A.d city, ktoré debutovalo na druhej priečke a prinieslo mu sedem nominácií na Grammy. Druhá doska To Pimp a Butterfly, ktorú vydal o tri roky neskôr, okamžite získala nadšené recenzie, obsadila prvé miesto, za týždeň sa jej predalo 325 000 kópií a bola následne ocenená Grammy za najlepší rapový album. Zatiaľ posledná doska DAMN. sa s 603 000 predanými kópiami stala najrýchlejšie predávaným počinom roku a opäť ašpiruje na mnohé ocenenia.

 

Zdroj: UNIVERSAL MUSIC