Dopravný servis BA 24.06.2024 - 18:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

-

 

Aktuálne zdržanie:

- na Šancovej smer Pražská

 

Aktuálne obmedzenia: 

- na križovatke Šancová - Námestie Franza Liszta, nefungujú semafory, riadi to tam polícia smerom od Račianského mýta sa zdržíte pribilžne 10 min

- na Prístavnej smerom do centra, pracujú cestári 

- pracuje sa na Trenčianskej pri Mraziarňach smerom na Prievozskú

- na Trnavskej smerom na Rožňavskú pracujú cestári, rátajte so zdržaním

- cestári sú na moste Lanfranconi a na diaľnici D2 v Bratislave, pracujú na sanácii mostného piliera na zjazdovej vetve z mosta ponad diaľnicu D2 v oboch smeroch. Práce budú trvať do 30. júna. Rátajte so zníženou rýchlosťou na 80km/h. 

- Vajnorská ulica je v úseku od Českej po Škultétyho uzatvorená. Potrvať by mala do 1. októbra.

- na Račianskej pri železničnom priecestí do mesta pracujú cestári, rátajte so zdržaním

- uzavretý je zjazd z Vrakúnskej na Ružinovsku, obojsmerne, rátajte aj s kolónami. Obchádzka povedie cez Astronomickú. Zároveň počas víkendu 5. až 7. júla bude úsek opäť na jeden deň uzavretý z dôvodu kladenia druhej vrstvy asfaltu. Práce potrvajú do polovice júla.

- Na dopravnom uzle Landererova - Košická - Prístavná pri Moste Apollo má vzniknúť nová inteligentná križovatka.  Prvá fáza prác je naplánovaná na 15. júna až 31. júla. Počas nej sa plánuje na etapy uzavretie chodníkov na Prístavnej, Landererovej a Košickej ulici a priliehajúce priechody pre chodcov či zúženie jazdných pruhov a dočasné zrušenie autobusovej zastávky. 

       

Radary: 

- na Staromestskej pri Hradbách smer Prezidentký palác

 

Hliadky:

 

Dlhodobé obmedzenia:

- Račianska od železničnej stanice po Pioniersku, čiastočne blokovaná cesta obojsmerne do júna 2024

- na moste na Hradskej ulici vo Vrakuni je zakázaný prejazd pre vozidlá nad 7,5 tony, s výnimkou mestskej hromadnej dopravy.

- zjazd na Zlaté piesky smerom od Prístavného mosta je uzavretý kvôli prácam

- oprava zvodidiel prebieha na Bajkalskej a Račianskej ulici. V druhej etape opravia zvodidlá pri križovatke s Prievozskou v smere na Gagarinovu.

- Pre stavebné práce je čiastočne uzatvorená diaľnica D1 v úseku Bratislava-Vajnory – Bernolákovo. Premávka je vedená v zúžených jazdných pruhoch a je tu znížená rýchlosť na 80 km/hod.

- Vajnorská od Zlatých pieskov po Kuchajdu čiastočne uzavretá, do júna 2024.

- výjazd na D1 z ulice Pri Mlyne je uzavretý pre práce na obchvate až do odvolania.

- uzavretá cesta na Jantárovej, od Vyšehradskej po Lietavskú, z dôvodu výstavby električkovej trate. Pre stavebné práce na Jantárovej ceste súvisiace s výstavbou električkovej trate do Janíkovho dvora sú do 30. júna dočasne zmenené trasy autobusových liniek.

- oprava električkovej trate na Vajnorskej, v úseku prác aj zdržanie