Dopravný servis BA 09.06.2023 - 19:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o  všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

- SHMÚ: platí výstraha 2. stupňa pred búrkami pre celé Slovensko

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

- Petržalka: Šustekova

 

Aktuálne zdržanie:

- 29. augusta

- Za kasárňou

 

Aktuálne obmedzenia:

- práce na ceste: Rybničná

- práce na ceste: Račianska, pri Yamahe

- práce na ceste: Prístavná

- nebezpečný výtlk: Dopravná

- nebezpečný výtlk: Račianska, pri kostole

- Časť diaľnice D2 bude od 20:00 do pondelka (12.06.) do 06:00 čiastočne uzavretá. Dôvodom je oprava vozovky. Uzávierka sa týka časti vozovky v smere z Čunova do Bratislavy v blízkosti čerpacej stanice, obmedzenie sa vzťahuje na pravý a priraďovací pruh. Doprava bude presmerovaná do voľných jazdných pruhov podľa postupu prác.

 

Radar:

-

 

Hliadky: 

- Botanická

- Krasovského

- Šancová, pri Račianskom mýte

- Ivanská cesta, pri D1

 

Dlhodobé obmedzenia:

- vo Vrakuni na Rajčianskej prebieha dlhodobá rekonštrukcia plynovodov

- Pre rekonštrukčné práce na plynovode je uzatvorená Boskovičova ulica do 10.06.2023 v čase: pondelok - sobota od 09.00 do 18.00 hod.

- do 15.11.2023 prebieha rekonštrukcia plynovodu v Bratislave v lokalitách Korytnícka, Hronská, Bodrocká, Latorická, Ipeľská, Dudvazská, Kazanská,Toryská, Čiližská. Treba rešpektovať dočasné dopravné označenia. V prípade nerešpektovania dopravného značenia bude SPP nútený odtiahnuť vozidlá stojacich v rozpore s dopravným značením.

- v Ružinove je čiastočne uzatvorená Košická ulica (pravý jazdný pruh a časť cyklistického pruhu v úseku pri stavbe pri križovatke s ulicou Mlynské nivy v smere na most Apollo)

- v Ružinove je čiastočne uzatvorená Prístavná ulica (ľavý odbočovací pruh v úseku križovatky Súkennícka, v smere na Košickú ulicu.

- Panónska cesta pri Slnečniciach dočasne uzavretá z dôvodu výstavby električkovej trate

- Pribinova a Čulenova dočasne jednosmerné.