Dopravný servis BA 07.06.2023 - 19:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o  všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.


VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

 

Aktuálne zdržanie:

- Lamačská cesta

- Lamač: Hodonínska

- Dúbravka: D2, smer mesto

- Záhradnícka

- Galvaniho

 

Aktuálne obmedzenia:

- práce na ceste: Račianska, pri Yamahe

- nebezpečný výtlk: Šancová, pri Račianskom mýte

- nebezpečný výtlk: Petržalka: Budatínska

- NDS upozorňuje vodičov na čiastočnú uzáveru niektorých úsekov diaľnice D2 dnes do 20:00. Dôvodom je oprava cesty  v úseku km 38,480 - 40,550 v pravom jazdnom páse v smere do Bratislavy

 

Radar:

-

 

Hliadky: 

- Petržalka: Panónska cesta, pri Renaulte

- Roľnícka

 

Dlhodobé obmedzenia:

- vo Vrakuni na Rajčianskej prebieha dlhodobá rekonštrukcia plynovodov

- Pre rekonštrukčné práce na plynovode je uzatvorená Boskovičova ulica do 10.06.2023 v čase: pondelok - sobota od 09.00 do 18.00 hod.

- do 15.11.2023 prebieha rekonštrukcia plynovodu v Bratislave v lokalitách Korytnícka, Hronská, Bodrocká, Latorická, Ipeľská, Dudvazská, Kazanská,Toryská, Čiližská. Treba rešpektovať dočasné dopravné označenia. V prípade nerešpektovania dopravného značenia bude SPP nútený odtiahnuť vozidlá stojacich v rozpore s dopravným značením.

- v Ružinove je čiastočne uzatvorená Košická ulica (pravý jazdný pruh a časť cyklistického pruhu v úseku pri stavbe pri križovatke s ulicou Mlynské nivy v smere na most Apollo)

- v Ružinove je čiastočne uzatvorená Prístavná ulica (ľavý odbočovací pruh v úseku križovatky Súkennícka, v smere na Košickú ulicu.

- Panónska cesta pri Slnečniciach dočasne uzavretá z dôvodu výstavby električkovej trate

- Pribinova a Čulenova dočasne jednosmerné.