Dopravný servis 19.03.2023 - 15:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.


VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

-

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

- PO: pred Lipníkmi od Kapušian, bez zdržania

 

Aktuálne zdržanie:

 

Aktuálne obmedzenia:

-

 

Radary:

- KE: na KVP pod mostom od Luníka 9

- KE: na Sečovskej dole za stenou smer Lingov

- KE: na Moldavskej pred kruháčom do mesta

- KE: na Hlinkovej pri Freshi z Furče

- KE: na vjazde do Šace od Moldavy

- KE okolie: v Drienovce od Moldavy

- VT: Sečovská Polianka a Sačurov

- D1: pred vjazdom do PP od Svitu

- PP: na vjazde do PP od Kvetnice

- D1: pri LM

 

Hliadky:

- KE: na Zelenom dvore do KE

 

 

Dlhodobé obmedzenia:

- KE: zmena organizácie dopravy na Slaneckej v križovatke pri Tescu, kde budú autá jazdiť po náhradnej komunikácii z cestných panelov.

Zmena nastane aj v križovatke na ulici Pri Krásnej, ktorá bude úplne uzavretá a vodiči sa do tejto lokality dostanú cez Golianovu ulicu.

Presmerovanie dopravy na nové jazdné pruhy – na pravú stranu Slaneckej cesty v smere do Krásnej, je naplánované na začiatok mája. Stavba v oboch jazdných profiloch bude podľa zhotoviteľa hotová na jeseň tohto roka.

- KE: pred Optimou od Pereša je vozovka zúžená do ľavého pruhu.

- KE: Na Ondavskej rekonštrukcia zastávky pri VÚSCH-u, v smere do mesta.

- KE: prebieha rekonštrukcia Slaneckej cesty. Stavebné práce sú realizované v celej dĺžke ulice medzi MÚK Kapustníky a križovatkou s ulicou Meteorovou. Cesta II/552 bude v celom rekonštruovanom úseku Nižné Kapustníky – Meteorová /dĺžka 2.450 m/ prejazdná v dvoch jazdných pruhoch min. šírky 2,75 m – toto až na nevyhnutné výnimky bude platiť počas celej doby rekonštrukcie. Sledujte prenosné značenia. V celej dĺžke sú vypnuté semafory, je tam jeden prenosný semafor, rešpektujte ho a pozor na chodcov.

- KE okolie: začala sa prvá etapa rekonštrukcie cesty druhej triedy z Košíc po štátnu hranicu s Ukrajinou. Prvá etapa zahŕňa časť od Nižnej Hutky po Slanské Nové Mesto

- KE: dlhodobo uzavretý pravý jazdný pruh (rekonštrukcia autobusovej zastávky) na Toryskej, v smere k Steel Aréne, pred odbočkou na Idanskú

- TV okres: na trase Veľaty - Slovenské n.M. sa začala rekonštrukcia, rátajte s obmedzeniami. Predpokladaná doba prác je 21 mesiacov (od marca 2023), mimo zimného obdobia. 

- PO: v Prešove je momentálne pre havaríjny stav vodovodnej prípojky uzavretá Jarková ulica v úseku od Baštovej až po výjazd na Hlavnú, uzavretá je zatiaľ až do odvolania. Obísť to môžete cez Suchomlynskú, Okružnú alebo Levočskú ulicu.