Dopravný servis 11.06.2024 - 17:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

-

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

- RV okres: na výjazde z Krásnohorského Podhradia smerom na RV havaroval kamión

- GL okres: pred Veľkým Folkmárom smerom od Ružína

- BJ: na Duklianskej v kruhovom objazde dve autá, hlásite aj kolony 

 

Aktuálne zdržanie

 

Aktuálne obmedzenia:  

- KE odstavené auto pred Perešom smerom od letiska a ďalšie za Perešom na Optimu 

- KE okolie: v Čani zajtra 12. 06. o 08.00 h dôjde k zmene organizácie dopravy na hlavnej križovatke. Zmení sa doterajší smer od Geče na Ždaňu, na smer zo Ždaňe na Hanisku.

- KE okolie: medzi Čečejovcami a Buzicou je uzavretá cesta kvôli prácam na železničnom priecestí do 26.06 do 17:00

- PO sa prepadla Bayerova ulica od Plzenskej po Kpt Nálepku je to neprejazdné, mesto dočastne umožnilo prejazd z Lesíka Delostrelcov na Kpt Nálepku. 

- PO: uzavretá Vajanského ulica a čiastočne uzavretý je aj Lesík delostrelcov. Obchádzková trasa je v smere od Grešovej a Lesíka delostrelcov vedená po uliciach Jána Hollého, Moyzesovej a Metodovej. Toto obmedzenie potrvá do 30. 6. 

- MI okres v obci Vinné smerom k jazeru je vyfrézovaná cesta bez označenia, spomaľte

- SL: za SL smerom do Plavnice pracujú cestári, zvýšte opatrnosť

- PP okres: v Kravanoch smer Vikartovce je kvôli prácam zúžená vozovka do jedného pruhu 

- D1 za zjazdom PP Východ smer Štrba je odstavené auto s defektom

 

Radary: 

- KE Jantártova pri Cottbuse smerom k Rybe

- VT okres: vo Vechci od VT

- D1 za tunelom Branisko smer Le

 

Hliadky:

- KE na Cintorínskej pri Kosite

- TV okres: Nový Ruskov smer Sečovce

- PO na Levočskej smerom z mesta

 

Dlhodobé obmedzenia:

- KE okolie: v Blažiciach opravujú most, doprava je riadená semaforom. Obmedzenie potrvá do 31.12. 2024

- R4: Čiastočne uzavretá R4 v úseku od mosta nad železničnou traťou v smere do KE. Doprava je vedená v ľavom jazdnom pruhu. Obmedzenie potrvá do 23. 6. 

- okres TV: na trase Veľaty - Slovenské Nové Mesto sa začala rekonštrukcia, rátajte s obmedzeniami. Predpokladaná doba prác je 21 mesiacov (od marca 2023), mimo zimného obdobia.

- MI okres: pred obcou Veľké Raškovce smerom z Budkoviec je úplne uzavretý most cez kanál. Potrvá to do 04.07.2024. Obchádzková trasa vedie cez obce Drahňov a Budkovce

- PO: prebieha rekonštrukcia mosta na Lesíku delostrelcov, uzavretá je preto aj ulica Pod táborom. Všetky autá z tohto smeru sú ďalej smerované na Kuzmányho ulicu. Na Masarykovu ulicu je odbočenie zakázané, okrem vozidiel verejnej dopravy a všetky vozidlá musia ísť dole na Škultétyho ulicu.

- PO okres: v Dulovej Vsi v časti Vlčie Doly je na hlavnej ceste kvôli stavebným prácam blokovaný jeden pruh, obmedzenie potrvá od 07:00 hod. do 18:00 hod. Obmedzenie potrvá do 31. 8. 

- PO okres: V obci Víťaz je pre rekonštrukciu chodníka je v čase od 07:00 hod. do 18:00 hod. čiastočne uzatvorená cesta III. triedy. Doprava je vedená vo voľnom jazdnom pruhu. Obmedzenie potrvá do 20. 8. 

- VT okres: V úsekoch medzi Vranovom nad Topľou časť Lomnica a Sačurovom, a tiež medzi Sačurovom a Sečovskou poliankou je kvôli prácam dočasne uzavretý jeden pruh vozovky. Doprava je riadena semaformi.

- BJ okres: medzi Hertníkom a Šibou je kvôli stavebným prácam uzavretá cesta. Obchádzovká trasa cez Kľušov - Kobyly - Janovce - Bartošovce, potrvá do 31.10.2024

- SL okres: medzi Nižnými Ružbachmi a Podolíncom rekonštrukcia železničného mosta, premávka je zúžená do jedného pruhu, prechádzate striedavo, riadi to semafor. Práce by mali trvať do septembra 2024

- KK okres: Jednosmerne uzavretá je cesta Rakúsy osada - Šarpanec od 2.5.2024 - 7.8.2024, ukončenie uzávery by malo byť 7.8.2024

- PP okres: úplne uzavretá je cesta tretej triedy kvôli rekonštrukcii mosta nad železničnou traťou v Štrbe. Obchádzka vedie cez Lučivnú. Predpokladané ukončenie je plánované na záver októbra 2024

- PP okres: čiastočne uzavretý je most vo Vysokých Tatrách - v časti Tatranská Polianka. Doprava je vedená vo voľnom jazdnom pruhu a riadená je svetelnou signalizáciou. Predpokladaný termín ukončenia je prelom október - november 2024.