Dopravný servis 05.06.2023 - 15:20

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.ac

 

VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

-

 

Aktuálne zdržanie:

- KE: pred Perešom od Šace obmedzený pruh pre kosenie popri ceste, kolóna na 10 minút.

- na Slaneckej smerom z mesta 

 

Aktuálne obmedzenia:

- KE okolie: pracuje sa medzi Slancom a Slanským n.M. Riadi to semafor, podľa vašich slov je zle nastavený, rátajte s kolónou. 

 

Radar:

- TV okres: v Dargove na Michalovce 

-´TV okres: za Sečovcami na Hriadky 

- PO okres: v Lipníkoch z Prešova 

- PO: na Bardejovskej pri Šarišských Lúkach do centra 

 

Hliadky: 

- KE: na vjazde do Košíc z Nižného Klátova 

- MI: na Sobraneckej do centra 

 

Dlhodobé obmedzenia:

-  KE: ZMENA ORGANIZÁCIE DOPRAVY NA SLANECKEJ na privádzači z mosta VSS na Slaneckú cestu, sledujte dopravné značenie. Rýchlosť obmedzená na 30km/hod (Zároveň sa dočasne zruší zastávka MHD Levočská (liniek 19 a 52 a N7) v smere do Krásnej. Náhradná zastávka bude umiestnená o niekoľko metrov bližšie k privádzaču z mosta VSS). 

- okres TV: na trase Veľaty - Slovenské Nové Mesto sa začala rekonštrukcia, rátajte s obmedzeniami. Predpokladaná doba prác je 21 mesiacov (od marca 2023), mimo zimného obdobia. 

- okres TV: Na ceste druhej triedy II/552 v Košickom kraji sa dnes spúšťajú stavebné práce. Úsek s dĺžkou takmer 11 km, ktorý začína v Zemplínskej Teplici a pokračuje cez Zemplínsky Branč až po Veľké Raškovce, prejde modernizáciou. Rekonštrukcia potrvá 6 mesiacov. Úsek, ktorý prejde rekonštrukciou začína v okrese Trebišov v obci Zemplínska Teplica a pokračuje cez obce Egreš, Čeľovce, Nižný Žipov, Stanča, Zemplínsky Branč a Brehov. V okrese Michalovce vedie cez obce Oborín a Veľké Raškovce. V rámci stavebných prác sa na niektorých úsekoch obnoví kryt vozovky a zastabilizuje sa cestné teleso. Modernizácia bude zahŕňať aj sanáciu komunikácií či krajníc a upraví sa tiež odvodnenie vozovky.

- MI okres: v Strážskom zmena organizácie dopravy, križovatka je uzavretá, rátajte s tým, NAD 12t majú autá obchádzku iba jednu a to cez Trhovište, Hriadky, Vranov nad Topľou a Sedliská. DO 12t má obchádzku cez Sedliská, Vranov nad Topľou, Nižný Hrabovec, Nižný Hrušov a Trhovište. Potrvá do 2.10.2023

- PO: Pre stavebné práce na uložení vodovodnej a kanalizačnej prípojky budú v termíne od 15. marca do 15. decembra 2023 čiastočné uzávierky ulíc Štúrova, Maybaumova, Radlinského, Budovateľská a čiastočné i úplné uzávierky ulíc Tomášikova, Prostějovská, Antona Prídavka, a to na križovatkách a na miestach realizovaných rozkopávok pre uloženie plynovodu, v úsekoch približne od 10 do 100 metrov.

- PO: ulice Dúbravská a Stavbárska čiastočne uzavreté, dôvodom je rozkopávka pre uloženie plynovodu. Do 15.12.2023

- PO: Uzávierka do 25. 6. 2023  v úseku od križovatky s ulicou 17. novembra po križovatku s ulicou Obrancov mieru. Doprava bude vedená vo vedľajšom jazdnom pruhu.

- okres SNV: Most na Smrekovej ulici v Smižanoch v okrese Spišská Nová Ves je uzavretý. Dôvodom uzávery je oprava a rozšírenie mostného objektu.

- okres PP: rekonštrukcia mosta medzi Popradom a obcou Spišská Teplica, práce potrvajú do júla.

- okres LM: medzi Pribylinou a Liptovskou Kokavou je úplne uzavretý most do 31. júla 2023