Americká skupina Our Last Night zavíta po prvý raz na Slovensko

Infomix

Post-hardcorová partička sa predstaví 3. júla v bratislavskom Majestic Music Clube. Predkapelu im budú robiť Žilinčania Landless.

Americká post-hardcorová skupina Our Last Night vyráža na európske turné, v rámci ktorého vystúpi 3. júla po prvý raz i na Slovensku. Rodáci z New Hampshire na koncerte v bratislavskom Majestic Music Clube predvedú hity z ich ostatných albumov i pesničky z aktuálneho EP Let Light Overcome (2019). Spolu s Our Last Night zahrajú aj dvaja špeciálni hostia, ktorých organizátor koncertu postupne predstaví.

Predskokanom koncertu bude metalcorová partička Landless zo Žiliny. „Tešíme sa na našu prvú návštevu Slovenska. Od mnohých kamarátov sme počuli, že je tu veľa hudobných fanúšikov, tak sa nevieme dočkať. Príďte všetci a zažite našu šou,“ pozval fanúšikov a fanúšičky spevák a gitarista zoskupenia Trevor Wentworth. „Hranie pred publikom je najzábavnejšou časťou hudobného života. Je vždy skvelé, keď sme schopní zdieľať našu vášeň a pracovať s ľuďmi na živom vystúpení. Naposledy sme v Kolíne zažili našu zatiaľ najväčšiu šou v Európe a bolo to fantastické. Fanúšikovia nám vždy prinášajú veľa pozitívnej energie, takže si to užívame,“ dodal.

Skupina Our Last Night, ktorú v súčasnosti tvoria spevák a gitarista Trevor Wentworth, jeho brat, gitarista, klavirista a vokalista Matt, basgitarista Alex „Woody“ Woodrow a bubeník Timothy Molloy, sa od svojho vzniku v roku 2004 dostala do povedomia najmä vďaka coververziám. Do svojej podoby prerobili skladby Miley Cyrus, Seleny Gomez, Justina Biebera či One Direction. V súčasnosti majú na konte štyri plnohodnotné albumy a päť EP nahrávok.

 

Zdroj: SITA