Alice Cooper príde na Slovensko na 7 kamiónoch

Infomix

Koncert sa uskutoční 15. septembra 2019 v bratislavskej Incheba Expo aréne.

Legendárny Alice Cooper privezie v septembri do Bratislavy originálnu hororovú show. Len samotná produkcia hlavnej hviezdy večera predstavuje 7 plne naložených kamiónov. Koncert sa uskutoční v nedeľu 15. septembra 2019 v bratislavskej Incheba Expo aréne. Ďalšie 4 nákladiaky sa postarajú o pódium a ostatné technické zabezpečenie. Organizátori musia pre potreby umelca zabezpečiť aj 12 šatní, klimatizáciu či vlastnú kuchyňu. Zaujímavosťou je, že hviezdny Alice Cooper odmietol na dopravu využiť luxusnú limuzínu a po meste sa chce voziť v obyčajnej dodávke. Nie je preto vylúčené, že legendárneho rockera stretnú v civile nič netušiaci obyvatelia hlavného mesta v uliciach na prechádzke.

Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako Poison, School’s out, Hey Stupid, I’m Eighteen či Love’s a Loaded Gun. To všetko umocnené nezabudnuteľným vizuálnym divadlom. Alice Cooper (vlastným menom Vincent Damon Furnier) patrí k legendám rockovej hudby. Hrdý člen rock’n’rollovej siene slávy je na scéne vyše 50 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti hudby. Živé vystúpenia ikonického hudobníka sú preslávené špeciálnymi efektami, divadelnými scénami a strašidelnými výjavmi. 

 

Spolu s legendárnym Alice Cooperom sa predstavia aj skvelí americkí hard-rockeri Black Stone Cherry. Kapela je na scéne takmer 30 rokov. Poctivý americký hard rock si podmanil fanúšikov najmä vďaka energickým živým koncertom. Ich vystúpenie bude zároveň aj slovenskou premiérou.

 

Zdroj: SITA