Adam Ďurica čoskoro predstaví svoj nový singel Jazero

Infomix

Skladba sa dostane von aj s videoklipom už na budúci týždeň

Od vydania posledného singla prešli už takmer 4 mesiace. Mladého muzikanta okrem koncertov naplno zamestnáva skúšanie a nahrávanie v štúdiu, kde intenzívne pracuje na nových skladbách. Jazero je prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, ktorý by chcel vydať ešte v tomto roku.

Melódia nového singla, ale aj samotný text prezrádzajú, že jeho nový štýl je akýsi výživnejší a vyzretejší. Romantické vyznania, či ódy na lásku by ste v tejto piesni hľadali márne. To isté možno povedať aj o Adamovom novom imidži. Na coveri k singlu má na sebe koženú bundu a klobúk. „V prvom rade chcem povedať že som veľmi spokojný s tým, čo som doteraz vytvoril a za svojimi piesňami si stopercentne stojím. Ale tak, ako každý človek, aj ja sa chcem niekam posúvať a ďalej vyvíjať. S tým súvisí aj moja nová tvorba, ktorú najlepšie reprezentuje nová skladba Jazero, v ktorej mám aj nový image nadväzujúci na to, kde sa momentálne nachádzam a akú hudbu robím,“ prezradil Adam Ďurica o zmene vo svojom hudobnom štýle.

Hudbu k piesni Jazero si Adam zložil sám. Text mu aj tentokrát napísal dlhoročný spolupracovník Vlado Krausz. Hudobnú produkciu a konečný aranžmán má na svedomí Matej Turcer. Videoklip vznikol pod taktovkou Ondřeja Urbanca, s ktorým už Adam pracoval na viacerých svojich klipoch a aj teraz bol pre neho jasnou voľbou. Práve spolupráca s kvalitnými umelcami z hudobnej brandže je predzvesťou toho, že sa rozhodne máte na čo tešiť.

 

Zdroj: ĽUBA SVATÁ- UNIVERSAL MUSIC