Vyhrajte v Rádiu Košice vytúžený teambuilding vo Varšave

Infomix

Zapojte sa do súťaže s Letiskom Košice a leteckou spoločnosťou LOT a užite si s vašimi kolegami víkend v najväčšej poľskej metropole.

V práci strávime značnú časť života. Bez ohľadu na to, či nás baví a živí, alebo len živí, je veľmi dôležité, v akom prostredí a s kým pracujeme. Či sú naši kolegovia len prísediaci, sú to ľudia, s ktorými sa stretávame aj po pracovnej dobe, alebo sme ešte nemali ani možnosť to zistiť.

Času je málo a práce veľa. A pritom, možno ani nevieme, že kolegyňa, ktorá sedí vedľa, má podobné záujmy ako my, že kolega, ktorý býva väčšinou na homeoffice, číta rovnaké knihy ako my. Alebo to aj dobre vieme, ale nedokážeme zosúladiť naše kalendáre. Tímy a kolektívy je potrebné udržiavať v dobrej kondícii, vzťahy na pracovisku utužovať. A presne na to boli ako stvorené tzv. teambuldingy. Čo by ste povedali na spoločný víkend vo Varšave? Lietajte priamo z Košíc a zapojte sa do novej súťaže Rádia Košice.

Foto

VYHRAJTE LETENKY PRE VÁŠ KOLEKTÍV

Máj s Rádiom Košice prináša ďalšiu atraktívnu súťaž. Počas celého mesiaca môžete vyhrať až 10 leteniek pre váš pracovný kolektív do Varšavy. Poletíte priamo z Letiska Košice, a to leteckou spoločnosťou LOT. Partia kolegov si v poľskej metropole užije vytúžený teambuilding, celkovo 3 dni, odlieta sa v sobotu skorým ranným letom, do Košíc sa výhercovia vrátia vždy v pondelok na poludnie. Súčasťou výhry je okrem leteniek aj ubytovanie priamo vo Varšave. 

PRIHLÁSTE VÁŠ KOLEKTÍV

Počas celého mája môžete prihlásiť váš kolektív do súťaže Rádia Košice. Na Facebooku nájdete konkrétnu výzvu, po ktorej splnení ste v hre. Nezabudnite na lajk, tiež pridať fotku kolektívu, ktorý by mal vyhrať, označte kolegov, napíšte, prečo by ste si teambuilding vo Varšave mali užiť práve vy.

Rádio Košice každý piatok vyžrebuje jeden kolektív, s ktorým sa telefonicky spojí v živom vysielaní a oficiálne odovzdá „teambuilding“ vo Varšave iba vám. Celkovo v máji vďaka tejto súťaži odletí až 50 poslucháčov Rádia Košice, aby spoznalo nielen Varšavu, ale aj vlastných kolegov. Tak čo, idete do toho?

Lietajte z Košíc a užite si vytúžený teambuilding vo Varšave!

Výherkyňa Andrea P. - Prví výhercovia teambuildingu vo Varašave z 28. apríla

Výherkyňa Andrea K. - Druhý kolektív zvíťazil v éteri 5. mája

Výherca Matúš R. - Výhercovia tretieho teambuilding sú z 12. mája

Výherkyňa Tinka K. - Tina a jej "susedský kolektív" vyhrali 19. mája

Výhercovia Viki a Ľuboš - Veľké finále z 26. mája