Till Lindemann príde do Bratislavy až v novembri

Infomix

V hlavnom meste Slovenska predvedie neprehliadnuteľný Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022.

Till Lindemann presúva pre pandemickú situáciu svoje turné Ich Hasse Kinder Tour 2022 na jeseň. Charizmatický líder skupiny Rammstein vystúpi v Bratislave 24. novembra v Incheba Expo Aréne, predstaví nové aj staré piesne, brutálne videá aj špeciálne pyrotechnické efekty. Zakúpené vstupenky na januárový koncert zostávajú v platnosti.

„Epidemiologická situácia vo svete sa prudko zhoršuje, čo prináša nové obmedzenia pre medzinárodné lety, ako aj vstup a pobyt umelcov a členov tímu. A usporiadanie koncertov je v období zvýšenej chorobnosti pre divákov nebezpečné. Žiaľ, za týchto okolností nie je možné uskutočniť turné Tilla Lindemanna v stanovenom časovom rámci. V tejto súvislosti a tiež z dôvodu zamedzenia hrozby šírenia nového variantu COVID-19 sme nútení oznámiť preloženie koncertov na nové termíny - 16. novembra Kyjev, 18. novembra Riga, 22. novembra Praha, 24. novembra Bratislava, 5. decembra Novosibirsk a 11. decembra Moskva. Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na nové termíny. Úprimne sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti a dúfame, že to pochopíte,“ konštatuje vyhlásenie manažmentu.

V hlavnom meste Slovenska predvedie neprehliadnuteľný Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022. Rocker, hudobník a básnik si so sebou neberie svojho kolegu z projektu Lindemann, predstaví však skladby z oboch albumov Skills In Pills aj F & M. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Organizátor podujatia, spoločnosť Ticketmedia upozorňuje, že koncert je určený osobám nad 18 rokov. Zakúpené vstupenky na pôvodný januárový termín zostávajú v platnosti.
 

 

Zdroj: TASR