Tiësto počas Super Bowlu nakoniec nevystúpi

Infomix

Kultový holandský producent a DJ mal odohrať predzápasový set a následne hrať v prestávkach stretnutia, svoju účasť však musel zrušiť z rodinných dôvodov.

Holandský producent a DJ Tiësto, ktorý mal byť prvým DJ-om vystupujúcim počas hry na Super Bowle, oznámil, že v Las Vegas sa z dôvodu „rodinnej núdze“ nakoniec nepredstaví.

55-ročný Tiësto – vlastným menom Tijs Verwest – mal na jednej z najsledovanejších športových udalostí na Allegiant Stadium v Las Vegas zabávať davy pred zápasom aj počas prestávok, musel však odcestovať domov, pričom priznal, že to bolo „ťažké rozhodnutie“, ale na prvé miesto musel dať svojich blízkych.

Foto
DJ Tiësto / PRINCE WILLIAMS/WIREIMAGE / rollingstone.com

Tiësta má tak dnes (v pondelok krátko po polnoci nášho času) nahradiť americký DJ a producent Ryan Gary Raddon, známy ako Kaskade„Ako dieťa som vyrastal v Chicagu a každý rok som so svojou rodinou sledoval Super Bowl, táto šanca stať sa jeho súčasťou je tak úplne úžasná,“ vyjadril sa na sociálnych sieťach.

V poradí 58. ročník Super Bowlu si zahrajú Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers, pričom polčasová show bude patriť Usherovi