Team vypredávajú aj pridaný bratislavský koncert

Infomix

Rozhodujúci bol nakoniec len záujem fanúšikov, len to presvedčilo Paľa Haberu, pretože si ich celá kapela váži.

Päť slovenských miest už zažilo neskutočnú energiu, najväčšie hity, jedinečnú atmosféru a špičkový výkon v podaní Pavla Haberu a skupiny Team začiatkom leta. Na koncert v hlavnom meste si musia fanúšikovia počkať až do novembra. Nevedia sa však dočkať, svedčí o tom už vypredaný koncert 9. novembra a už aj viac ako 2000 vstupeniek, predaných na pridaný koncert 10. novembra. TASR informoval PR manažér Ján Kakaščík. „Chcem to zažiť ešte raz," doslova prorocký názov má v prípade bratislavského koncertu turné Habera & Team Tour 2019 najnovší tohtoročný song od Pavla Haberu, ktorý nechýba ani v playliste na tejto šnúre.

Po tom, čo sa už v júni vypredal ich koncert 9. novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, nastalo zvažovanie: Pridať, či nepridať ďalší? „Nebolo to ľahké rozhodnutie súhlasiť s ďalším pridaným koncertom turné. Áno, každého interpreta musí potešiť, keď je o jeho tvorbu záujem a k tomu info, že je zimák v Bratislave vypredaný päť mesiacov pred koncertom, je v našich končinách nie každodenná záležitosť, no určite by mi ten jeden koncert stačil. Rozhodujúci bol nakoniec len záujem fanúšikov, len to ma presvedčilo, pretože si ich vážime a keďže nehráme až tak často a už sa nachádzame v pokročilejšom veku života, ktovie či a koľkokrát nás ešte budú môcť vidieť hrať. Takže sa teším a určite si to všetci užijeme," uviedol pre médiá líder Pavol Habera.

Rozhodnutie o pridaní druhého koncertu bolo správne, svedčí o tom už viac ako 2000 predaných vstupeniek na pridaný dátum 10. novembra, pričom predaj bol spustený doslova len pred pár dňami... Pozitívna a neskutočná energia z letnej časti turné teda ešte nevyprchala. Toto je najlepšia správa pre všetkých fanúšikov, ktorí ešte nestihli žiadny z koncertov, alebo to chcú zažiť ešte raz.
 

 

Zdroj: TASR