Stev:on vydáva singel s videoklipom Sunbeam

Infomix

Vo videu okrem iných účinkuje napríklad balerína Júlia Chemitova, ktorá hrala veľa hlavných úloh aj v Národnom divadle v Košiciach.

Košický producent elektronickej a tanečnej hudby Stev:on prichádza s novým singlom Sunbeam, ku ktorému natočil aj videoklip. 

Novinka opäť prekvapí autenticitou. Mikrofónu sa v piesni Sunbeam ujal kanadský spevák Buwa a videoklip zobrazuje jedinečný, krátky okamih, ktorý Stev:on spolu s ďalšími umelcami spracovali viacerými dejovými vrstvami. V hlavnej úlohe sa vo videu predstaví známa a úspešná balerína Júlia Chemitova, ako aj skúsený baletník Adam Bobak. Hlavné postavy doplnil viac ako 20-členný komparz. Vďaka precíznej práci za kamerou a coloringom od Marcela Smieška a Matúša Zelizňaka dosiahol videoklip dnešnú podobu. 

Foto
Stev:on predstavuje novinku Sunbeam / Stev:on

„V poslednom čase máme s Marcelom Smieškom viac rozpracovaných námetov, než energie na ich realizáciu. A tak vznikal Sunbeam. Vykladal sa z troch námetov a okorenili sme ho poriadnym umením v podobne klasického baletu. Ďakujem všetkým, ktorí túto snímku, ako aj hudobnú zložku pomohli dotvoriť. Bola to úžasná spolupráca a dni plné umenia s naozaj veľkými profesionálmi. Veľmi si to vážim,“ opísal Stev:on.

Galéria k článku