Spoznávajte s nami obľúbených knižných hrdinov počas celého marca

Infomix

NA VÝCHODE NAJBLIŽŠIE K VÁM - práve v tomto duchu sa bude niesť marcové knižné putovanie v éteri Rádia Košice. Najbližší mesiac pootvoria dvere do svojich súkromných knižníc práve osobnosti prevažne z východného Slovenska. Okrem toho môžete každý pracovný deň v Rádiu Košice získať balíček kníh!

NA VÝCHODE NAJBLIŽŠIE K VÁM - práve v tomto duchu sa bude niesť marcové knižné putovanie v éteri Rádia Košice. Najbližší mesiac pootvoria dvere do svojich súkromných knižníc práve osobnosti  prevažne z východného Slovenska.

Foto
Prvý balíček kníh už čaká na svojho majiteľa - knihomoľa / ARTFORUM KOŠICE

KNIHA, KTORÁ MÁ V ŽIVOTE INŠPIROVALA NAJVIAC

V marci sa Rádio Košice po roku opäť vracia ku knihám, v ktorých budú denne listovať zaujímaví ľudia. Priestor dostanú spisovatelia, deti, speváci, herci, lekári, učitelia, aktivisti i športovci. Desiatky východniarov pootvoria dvere do vlastných knižníc, aby predstavili tituly, ktoré považujú za dôležité. Popisujú knihy, ktoré ich v živote inšpirovali najviac. O knižných hrdinoch a ich príbehoch budú hovoriť až štyrikrát do dňa, a to v rôznych vysielacích blokoch.

 

RÁDIO KOŠICE DOPLNÍ VAŠU KNIŽNICU

Regionálna jednotka na trhu nezabúda ani na svojich poslucháčov, ktorí budú denne prispievať vlastnými knižnými tipmi, čím sa zapájajú aj do súťaže. Moderátor ich každý pracovný deň skoro ráno vyzve, aby sa zapojili do diskusie o knihách - ktoré ich najviac zaujali, detských tipoch, náročnej literatúre, prípadne na Facebooku označia človeka, ktorý by mal knižný balíček získať. Tým sa automaticky dostávajú do žrebovania o 3 knihy na daný deň, ktoré do súťaže venovalo kníhkupectvo ARTFORUM KOŠICE.

Knihy, ktoré by sme si mali prečítať aspoň raz za život, sú v Rádiu Košice prezentované v niekoľkých blokoch denne (po 7.00, po 10.00, po 15.00 a o 18.30 hod.), aby sa k nim poslucháči mohli vrátiť aj v repríze. Rovnako ich nájdu na webe Rádia Košice. Staňte sa aj vy knihomoľom, napíšte nám o vašej obľúbenej knihe!

 

Autor: RÁDIO KOŠICE