Spevák Peter Leto predstavuje novú skladbu Viac

Infomix

Videoklip vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne a to najmä zaujímavými symbolmi, ako napríklad hrou so zrkadlami.

Spevák a hudobník Peter Leto predstavuje svoju novú autorskú skladbu s názvom Viac. Nostalgicky sa v nej vyrovnáva s pocitmi neistoty vo vzťahu, no zároveň verí v druhé šance aj nové začiatky. „Inšpiráciou je ten typ pocitov 'keď sa niečo končí' a neistota, ktorá s nimi často prichádza. Človek vtedy možno aj chce vrátiť čas, spraviť veci inak, nastaviť kurz osudu iným smerom. Niekedy sa s novou situáciou dá jedine zmieriť. A niekedy sa dajú veci opraviť, keď na nich po kúskoch a s odhodlaním začneme pracovať," hovorí Peter.

V rámci hudobnej produkcie Peter na skladbe spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Milošom alias Lil'maxxom, s ktorým podčiarkli atmosféru textu a dodali jej moderný popový zvuk. „Spolupráca s Lil'maxxom bola ako vždy perfektná. Páči sa mi, že v hudbe hľadá stále niečo nové. V songu Viac podľa mňa vkusne prepája šťavnatú a bohatú hudobnú produkciu s jednoduchým klavírnym zvukom a motívom. Dobre sa mi na to písal text, tento som mal hotový najrýchlejšie zo všetkých," dodáva spevák

Hoci skladba rotuje už niekoľko týždňov v éteri niektorých slovenských rádií, videoklip predstavuje až teraz. Vizuál, na ktorom Peter spolupracoval s Punč Production, vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne a to najmä zaujímavými symbolmi, ako napríklad hrou so zrkadlami.  

 

Zdroj: TASR