Spevák Adonxs bude koncertovať na Szigete

Infomix

Sziget festival sa v roku 2023 uskutoční od 10. do 15. augusta na budapeštianskom ostrove Óbudai v širšom centre Budapešti.

Adam Pavlovčin, známy aj pod umeleckým menom Adonxs, bude 13. augusta koncertovať na jednom z najväčších a najlepších európskych festivalov – maďarskom Szigete. Jeho meno bude v line - upe popri hviezdach ako Billie Eilish, Imagine Dragons, David Guetta, Florence + the Machine, Lorde, Macklemore či Niall Horan. Aj Česko bude mať na Szigete svojho zástupcu, bude ním popredná tvár českej rapovej scény Smack One. 

"Sziget je môj prvý medzinárodný festival takýchto veľkých rozmerov. Som nesmierne vďačný a nadšený, že môžem odohrať svoj celý hodinový set, v ktorom zaznejú všetky skladby z debutového albumu Age of Adonxs’ ako aj ďalšie, zatiaľ nevydané novinky. Verím, že toto je prvý krôčik k európskemu publiku a nebude posledný," hovorí o vystúpení na Szigete Adonxs.

Fanúšikom z celého sveta sa predstaví 13. augusta na Europe stage. Na tomto pódiu Sziget prezentuje najväčšie hudobné talenty z celého sveta, ktoré majú šancu o pár rokov preraziť na svetovej či európskej hudobnej scéne. Tento rok spolu s Adonxsom na Europe stage budú koncertovať aj Amber Run, Stains The Canvas, Call Me Karizma či NOËP.

Sziget festival sa v roku 2023 uskutoční od 10. do 15. augusta na budapeštianskom ostrove Óbudai v širšom centre Budapešti. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Imagine Dragons, Billie Eilish, Florence + the Machine, ďalšími sú David Guetta, Macklemore, Lorde, Mumford & Sons, Niall Horan, Sam Fender, Frank Carter & The Rattlesnakes, Nothing But Thieves, Viagra Boys, Macklemore či Mumford & Sons.

 

Zdroj: TASR