Spevácka ikona Karol Duchoň opäť ožíva

Infomix

Po 38 rokoch od úmrtia velikána domácej hudobnej scény prichádza slovenský DJ a producent Mark Voss s tanečnou verziou jeho najväčšieho hitu V dolinách.

Po 38 rokoch od úmrtia velikána a nezameniteľného speváka Karola Duchoňa, prichádza slovenský DJ a producent Mark Voss s vlastnou verziou najväčšieho hitu speváckej ikony sedemdesiatych rokov V dolinách. Tentoraz ide o tanečnú prerábku, ktorá zaručene rozhýbe.

Charizmatický hlas, text Ľuboša Zemana a overený tanečný rytmus v jednom z najväčších slovenských hitov osloví každú vekovú kategóriu.

Foto
Mark Voss feat. Karol Duchoň – V dolinách / Mark Voss

Mark Voss je na domácej hudobnej scéne už známe meno. Na konte má množstvo spoluprác, či už ako producent alebo autor piesní. Je spoluautorom a producentom hitu Cítim vôňu lesa (Borovička), podieľal sa tiež na produkcii niekoľkých albumov českej speváčky Lucie Vondráčkovej a spolupracoval a vydával tvorbu aj v zahraničí, napr. v jednom z najväčších labelov tanečnej scény vo svete, vo vydavateľstve patriace Dj-ovi Hardwellovi – Revealed records. 

V novinke stavil na slovenskú ikonu a podľa všetkého to nie je jeho posledný počin, ani v tomto roku. Postupne budú vychádzať jeho tanečné verzie slovenských a českých interpretov – legiend, ktorých kolekcia vo forme albumu sa objaví už pred letom budúceho roka.