Skupina Rammstein sa v rámci turné na budúci rok vráti do Prahy

Infomix

Predpredaj vstupeniek sa začína 19. mája. Jeden záujemca si bude môcť kúpiť maximálne šesť lístkov.

Kontroverzná nemecká skupina Rammstein vystúpi 15. mája 2022 na letisku Letňany v Prahe. Formácia naposledy v českom hlavnom meste odohrala dva koncerty po sebe na štadióne Eden v roku 2019.

Táto skupina pôvodom z bývalej Nemeckej demokratickej republiky má ako máloktorá oddanú fanúšikovskú základňu. Rammstein má dokonale prepracovaný marketing, ukážkový imidž, charizmatického speváka a navyše zvládne zložiť úderný hymnický hit, ktorý zaujme širšie publikum. Magnetom ich koncertov sú tiež veľkolepé šou za použitia pyrotechnických aj iných efektov.

Skupina dosiaľ vydala sedem štúdiových albumov, pričom zatiaľ posledný vyšiel v máji 2019. A hoci kapela ešte nedávno naznačovala, že sa jej dni možno chýlia ku koncu, v rámci protipandemických obmedzení nahrala dosť materiálu na ďalšiu platňu.

Všetky informácie o chystanom koncerte sú dostupné na oficiálnej webovej stránke kapely. Cena vstupenky je od 1990 do 2990 českých korún (78-117 eur). Ich predpredaj sa začína 19. mája. Jeden záujemca si bude môcť kúpiť maximálne šesť lístkov.

Zdrok: TASR