Skupina Clean Bandit vydala nový album

Infomix

Na novinku si kapela pozvala viacerých hostí, ako napríklad Ellie Goulding, Rita Ora, Demi Lovato, Anne-Marie alebo Charli XCX.

Skupina Clean Bandit vydala albumovú novinku What Is Love?, na ktorej sa nachádzajú všetky ich hity z posledného obdobia (Rockabye, Symphony, Solo) spolu s aktuálnym singlom Baby.

Z britských Clean Bandit sa počas niekoľkých mesiacov stal stroj na výrobu hitov. Po prvom veľkom úspechu, ktorý si trojica pripísala v roku 2014 so skladbou Rather Be, prišli piesne Rockabye, Symphony a Solo. Všetky sa vyšplhali na prvé miesto ostrovnej hitparády a dva z nich sa dostali na popredné miesta aj na Slovensku. Z debutového albumu New Eyes (2014) celosvetovo predali v prepočte 1,6 miliónov kópií. Čo sa singlov týka, tých mali Clean Bandit ku koncu roku 2016 predaných cez 13 miliónov.

Foto
Na novom albume skupine hosťujú napríklad aj veteráni Craig David, Sean Paul alebo Big Boi z Outkast / Warner Music

Na novinku What Is Love? si kapela opäť pozvala hostí zvučných mien. Sú nimi speváčky Ellie Goulding, Rita Ora, Demi Lovato, Anne-Marie a Charli XCX, nastupujúce hviezdy KYLE, Bhad Bhabie a Stefflon Don či veteráni Craig David, Sean Paul alebo Big Boi z Outkast. V spomínanej singlovej novinke Baby exceluje speváčka Marina známa z projektu Marina & the Diamonds a Luis Fonsi.

 

Zdroj: PR RENÁTA TOMÁŠOVÁ - WARNER MUSIC