Show Queen Symphonic sa na Slovensku predstaví v máji

Infomix

Koncert sa bude konať v bratislavskej Incheba Expo Aréne.

Veľkolepá hudobná show Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience spolu s najlepšími spevákmi londýnskeho West Endu vystúpi v Bratislave v novom termíne – 20. mája 2021. Všetky vstupenky zakúpené na pôvodný koncert zostávajú naďalej v platnosti. Koncert sa bude konať v bratislavskej Incheba Expo Aréne.

Jedinečné spojenie symfonického orchestra a živej rockovej kapely predvedie najznámejšie hity ikonickej britskej skupiny Queen. Na predstavení sa podieľal samotný gitarista Queen - Brian May. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na hity ako I Want it All, We Are The Champions, Bohemian Rhapsody a ďalšie v podaní niekoľkých desiatok hudobníkov. „Veríme, že na začiatku leta už budú všetky veľké akcie opäť povolené. Na fanúšikov čaká skvelé vystúpenie najlepších spevákov londýnskeho West Endu, rockovej kapely a veľkého symfonického orchestra. Všetci si spoločne užijeme hity skupiny Queen a jej legendárneho speváka Freddieho Mercuryho. Nedá mi necitovať slová - The Show Must Go On," povedala Zuzana Benediktová, za usporiadateľskú agentúru JVS Group.

Hudobnú show, počas ktorej čaká na divákov spojenie veľkého symfonického orchestra, rockovej kapely a najlepších londýnskych muzikálových spevákov už videli milióny fanúšikov po celom svete. V samotnej Británii turné videlo s viac ako tridsiatimi zastávkami takmer 150.000 divákov. „Sme veľmi radi, že sa nám s londýnskou produkciou podarilo nájsť nový termín koncertu a slovenskí fanúšikovia tak neprídu o túto skvelú akciu. Rada by som zdôraznila, že všetky vstupenky, ktoré boli zakúpené na pôvodný termín koncertu, zostávajú platné a nové vstupenky sú v predaji," doplnila Benediktová.

Celá show bola vytvorená slávnou BBC a obsahuje najväčšie hity skupiny Queen. Celkom sa na pódiu predstavia štyria najlepší speváci slávneho britského muzikálu a mnoho ďalších hudobníkov.

Skupina Queen na čele s legendárnym spevákom Freddiem Mercurym patrí medzi najzásadnejšie kapely histórie populárnej hudby. Vďaka celosvetovým hitom aj neopakovateľnému vystupovaniu frontmana skupiny, sa Queen zaryli hlboko do sŕdc svojich fanúšikov. Odkaz kapely nasledovali tisíce fanúšikov aj muzikantov po celom svete. Hudobný počin Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience vzdáva hold slávnym muzikantom a dáva fanúšikom možnosť vychutnať si ich obľúbené piesne v unikátnom spojení rockového bandu s veľkým symfonickým orchestrom.

 

Zdroj: TASR