Rakovicky sa v novinke "cíti slobodne"

Infomix

Marek Rakoviský so svojim projektom na novej skladbe spolupracoval s Miškou Hanudelovou.

Spevák Marek Rakovický so svojím projektom Rakovicky prináša ďalší hudobný skvost, a to rovno spolu s aktuálnym videoklipom. „Pieseň Cítim sa slobodne je už v krátkom čase náš ďalší počin z nedávnej návštevy USA, a prichádza po piesni Azúrové more. V Amerike sme boli naozaj len tesne predtým, ako naplno prepukla svetová pandémia,“ prezradil Marek Rakovický. 

Video k piesni spolu s producentom Oliverom Fillnerom natočili priamo na severe americkej Floridy v Panama City Beach. „Mali sme neuveriteľné šťastie si naplno užiť doslova posledné slobodné chvíle sveta pred pandémiou,“ povedal Marek. Ako je cítiť z textu, pieseň je ako ušitá na mieru momentálnej karanténnej situácii a je o užití si každej chvíle, ktorú máme k dispozícii. Momentálnu situáciu tak treba podľa neho využiť na vzdelávanie sa, pestovanie vnútorného kľudu, čo je v súčasnej situácii plnej neistôt a stresu vlastne osviežujúce a oslobodzujúce. „Na výlete som našťastie bol práve s kolegom z hudobného štúdia LVGNC a zároveň členom skupiny Oliverom Fillnerom, ktorý sprodukoval túto pieseň a pomohol mi k nemu natočiť aj pocitový videoklip,“ dodal Marek Rakovický.

Na spoluprácu si vybrali aj veľmi šikovnú mladú speváčku Mišku Hanudelovú, s ktorou už teraz robia v štúdiu LVGNC na viacerých pesničkách „Páči sa nám jej hlas a je veľmi zdatná aj ako autorka. Určite to nebude naša posledná spolupráca,“ uzatvorili chalani z projektu Rakovicky.

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE