Rádio Košice si na maestra Gotta zaspomína jedinečnými vysielacími blokmi i kondolenčnou e-listinou

Infomix

Aj východniari tak majú možnosť vyjadriť úprimnú sústrasť.

Legenda českej a slovenskej hudobnej scény, ktorá sa nezmazateľne zapísala do sŕdc miliónov fanúšikov, Karel Gott, opustil tento svet minulý týždeň. Správa otriasla nielen susedným Českom, rovnako zasiahla mnohých Slovákov. Na východnom Slovensku kondolenčná kniha doteraz chýba, aj preto sa Rádio Košice rozhodlo vzdať úctu legende prostredníctvom kondolenčnej elektronickej listiny. Dáva tak priestor jeho fanúšikom vyjadriť posledné slová úcty.

Foto

Pocta legende v Rádiu Košice

Najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku venovalo Gottovi spomienku, hneď v niekoľkých špeciálnych vstupoch, a to v deň, kedy sa tento svet dozvedel, že prišiel o hudobného velikána. Okrem autentických reakcií z košických ulíc prinieslo aj telefonát s Helenou Vondráčkovou či Igorom Timkom z No Name.

Poslucháči si na maestra môžu zaspomínať aj v špeciálnych vysielacích blokoch Pocta legende v Rádiu Košice, ktorú odvysielame v závere týždňa. V piatok (11.10.), kedy sa s maestrom rozlúči aj verejnosť, v časoch 7.30, 10.30,  14.30, 18.30 hod. a v sobotu o 8.30, 11.30, 14.30 a 18.30 hod. Súčasťou jedinečných vysielacích blokov budú ukážky jeho najväčších hitov, prierez tvorbou a najzaujímavejších informácií zo života Karla Gotta.

Hudba a neodmysliteľná charizma Karla Gotta ostáva večná, aj napriek tomu, že sa svet s legendou, na ktorú sa nezabudne, oficiálne rozlúči už tento piatok či sobotu. Zaspomínajte si s nami na maestra aj vy, vyjadrite vašu spomienku či kondolenciu v našej e-listine. Možnosť kondolovať máte ak si kliknete na fotografiu pod článkom alebo na tento odkaz.

 

 

Autor: RÁDIO KOŠICE