Rádio Košice opäť vyzýva k zodpovednosti #zodpovednesradiomkosice

Infomix

Výzvu najpočúvanejšieho regionálneho rádia na Slovensku podporujú aj viaceré osobnosti hudobnej a umeleckej scény.

Rok 2020 je mimoriadne náročný, a to pre každého z nás. Ešte sme sa úplne nespamätali z prvej vlny pandémie nového koronavírusu a ocitli sme sa v druhej, ktorá naberá na oveľa väčšej intenzite a rýchlosti. Práve v týchto neľahkých časoch nás zo starostí bežných dní dokáže vytrhnúť pohodový spoločník, akým je bez pochyby Rádio Košice. 

Najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku preto reaguje aj na súčasnú situáciu. V marci sme vyzvali poslucháčov, aby chránili svoje zdravie kampaňou #ostavamdomasradiomkosice. Teraz sa opätovne vraciame s kampaňou ZODPOVEDNE S RÁDIOM KOŠICE, v ktorej vyzývame poslucháčov a interpretov, aby sa k sebe i svojmu okoliu správali zodpovedne, a to práve v tomto dôležitom období, keď všetko záleží od nášho správania sa.

Na východe #zodpovednesradiomkosice

Čísla nakazených stúpajú každým dňom aj na východnom Slovensku, niektoré jeho regióny patria k najviac zasiahnutým. Preto je dôležité sa zomknúť a správať sa zodpovedne.

Hlavnou myšlienkou #zodpovednesradiomkosice je zdôrazniť dôležitosť zodpovednosti u každého z nás. Rúška, dostatočný odstup, hygiena, známe ROR a ochrana zraniteľných skupín je mimoriadne dôležitá.

Foto

#zodpovednesradiomkosice bez konšpirácií a v pohode

V dňoch, ktoré sú plné otáznikov, nečakaných zmien a pochybností, predstavuje Rádio Košice akýsi „maják“ pre všetkých našich poslucháčov, ktorí sú s nami dlhé roky. Známe hlasy našich moderátorov sú pre mnohých pocitom, že je všetko tak, ako má byť. Hudba, ktorá nie je len kulisou dokáže navodiť pohodovú náladu aj do náročných dní. V neposlednom rade však dôležitú úlohu zohráva objektívne spravodajstvo Rádia Košice, tak mimoriadne dôležité v súčasnej dobe konšpirácií a hoaxov.

Foto

AJ INTERPRETI SA SPRÁVAJÚ #zodpovednesradiomkosice

Výzvu najpočúvanejšieho regionálneho rádia na Slovensku podporujú aj viaceré osobnosti hudobnej a umeleckej scény. Do iniciatívy #zodpovednesradiomkosice sa ich pripojili desiatky. Pridajte sa k nám aj vy - #zodpovednesradiomkosice