Peter Bič Project vydali koncertný album Naživo

Infomix

Album obsahuje 15 skladieb a mapuje cestu skupiny za fanúšikmi po koncertoch na celom Slovensku v rámci vypredaného turné Peter a Viktória.

Košická skupina Peter Bič Project aktuálne ponúka svojim fanúšikom nielen svoj hit Len sa smej, ktorý stále patrí k najhranejším piesňam v slovenských rádiách, ale prichádza aj s albumom zachytávajúcim ich fantastickú atmosféru vypredaného turné Peter a Viktória.

„Musím povedať, že minuloročné turné sa nám veľmi vydarilo. Od prvého koncertu sme sa ho rozhodli aj nahrávať s tým, že možno z toho urobíme CD. Nakoniec sme urobili 2CD,“ hovorí s úsmevom Peter Bič.

Album s názvom Naživo obsahuje 15 skladieb vrátane hitov ako Čoskoro, Nedívaj sa tak, Stoj alebo Všetko bude fajn. O obal albumu sa postaral Peter Ivan a mix a mastering zas dlhoročný spolupracovník skupiny Roman Šoltys, Štúdio KLAKSON.

„Naozaj sme pozorne vyberali, ktorá verzia sa nám páčila najviac, a tak vznikol album, ktorý mapuje našu cestu za fanúšikmi po koncertoch na celom Slovensku, od Humenného až po Bratislavu. Musím povedať, že vďaka našim fanúšikom a tiež celej skupine Peter Bič Project tak vznikla nádherná spomienka na uplynulý rok,“ dodáva Peter Bič.

Foto
Košičania Peter Bič Project prichádzajú s koncertným albumom Naživo / Peter Bič Project

Skupina Peter Bič Project však už v polovici tohto mesiaca príde so svojou novou skladbou. „Máme ju nahratú, pripravili sme aj videoklip a už čoskoro ju predstavíme poslucháčom. Teším sa na to. Viac prezrádzať nebudem,“ uzatvára Peter Bič.