Opäť s nami poľujete na dopravné postrehy

Infomix

Jarná Poľovačka Rádia Košice prinesie denne až 100 eurovú odmenu!

BEZPEČNOSŤ NA CESTÁCH JE PRVORADÁ

Regionálna jednotka slovenského rozhlasového éteru prichádza po jarných prázdninách od 13. do 19. marca s  Poľovačkou Rádia Košice. Cieľom dopravnej akcie, tak ako aj Dopravného servisu najpočúvanejšieho regionálneho rádia na Slovensku, je robiť cesty bezpečnejšie. Poslucháči sú našimi očami i ušami na cestách Košického a Prešovského kraja, rovnako aj na Liptove či v Bratislave. V rámci jedinečného projektu naši dopravní „poľovníci“ svojimi úlovkami pomáhajú iným, no zároveň má akcia edukačný charakter – jazdiť podľa predpisov treba všade!

Foto

TROFEJOU JE 100 EUR DENNE

Poslucháči volajúci do Dopravného servisu Rádia Košice budú zaradení do denného žrebovania, vďaka ktorému môžu počas získať každý deň až 100 eur. Okrem mapovania dopravnej situácie, informovaní o obmedzeniach či zápchach a kolónach sú v hľadáčiku motoristov aj iné prospešné informácie pre ostatných vodičov s dôrazom na bezpečnosť na cestách.

Foto

V jarnej poľovačke môžete získať výhru aj vďaka postrehom, ktoré poslucháči pridávajú do Dopravného servisu Rádia Košice prostredníctvom aplikácie RÁDIO KOŠICE, ktorá je voľné dostupná.