Nový klip skupiny Volume vznikol aj vďaka fanúšikom

Infomix

Klip sa podarilo natočiť vďaka podpore fanúšikov prostredníctvom startovac.cz a bola hnacím motorom kapely.

Viac ako ročná práca sa blíži do cieľa. Nový album s názvom "Jeden život nestačí" vypustí trenčianska skupina do sveta presne o 7 dní. Tejto veľkej udalosti predchádza premiéra videoklipu k piesni "To čo má prísť". „Klip sa nám podarilo natočiť vďaka podpore fanúšikov prostredníctvom startovac.cz. Samých nás prekvapilo ako rýchlo boli ľudia ochotní prispieť keď vezmeme do úvahy ten ťažký uplynulý rok,“ povedal Majo Krátky, spevák skupiny Volume s tým, že túto podporu vníma ako hnací motor.

Album, ktorý obsahuje aj túto skladbu je špeciálny najmä vďaka miestu, kde vznikal. „Len nedávno sme otvorili naše vlastné štúdio a pod hlavičkou Volume production sme nahrali aj náš nový album. Je to neuveriteľný pocit a cítime neskutočnú vďaku voči našim priateľom aj fanúšikom. Bez nich by sme tu neboli,“ dodal Majo. Podotkol tiež, že štúdio nie je súkromná záležitosť. Svoje služby ponúka aj mladým či začínajúcim interpretom naprieč celým hudobným spektrom. „Hudba má pomáhať a spájať. To je krédo, ktorého sa dlhodobo držíme. A my chceme pomôcť všetkým, ktorí to s hudbou myslia vážne,“ uzavrel.

Na novom albume skupiny Volume sa ako hosť predstaví aj gitarista skupiny Desmod Rasťo Toman. Podľa tohto videoklipu sa fanúšikovia môžu tešiť na nefalšovaný rock.

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE