Komunikujte s nami aj cez bezplatné aplikácie

Infomix

Poslucháči Rádia Košice majú možnosť byť súčasťou vysielania celkom jednoducho. Stačí, že budú reagovať na rôzne výzvy, otázky, postrehy počas vysielania. Možností, ako sa spojiť priamo s moderátorom je hneď niekoľko.

Foto
Ilustračný obrázok  / Pixabay

Aplikácia Košice Online

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete kedykoľvek rýchlo a jednoducho aktualizovať náš Dopravný servis. Rovnako sa rýchlym odklikom môžete dovolať priamo do štúdia, poslať email či smsku. Nezabúdajme, že appka Košice Online je aj informačným kanálom, v ktorom sa prehľadne zlievajú správy Rádia Košice, články Košice Online i videoreportáže TV Košice.

Foto

Aplikácia WhatsApp

Ak už patríte k užívateľom aplikácie WhatsApp, potom je pre vás veľmi jednoduché svojou myšlienkou, postrehom, reakciou vstúpiť i do vysielania Rádia Košice. Nájdite si nás na čísle 0911 913 917 a využite bezplatnú formu komunikácie kedykoľvek počas vysielania.

Foto
Ilustračný obrázok  / Pixabay

Aplikácia Viber

Nezabúdame ani na užívateľov bezplatného messangera Viber. Ak patríte k jeho fanúšikom, nájdite si nás na čísle 0911 913 917 a vyjadrite svoj názor, postreh, reakciu - textovo, prípadne cez originálne emotikony.

Foto
Ilustračný obrázok  / Pixabay

Stará dobrá pevná linka

Aj v dnešnej modernej dobe myslíme na klasické a najbežnejšie spojenie wink. Svojimi dopravnými postrehmi môžete kedykoľvek vodičom pomôcť aj celkom jednoducho, telefonátom na 055 729 59 59.

Foto
Ilustračný obrázok  / Pixabay