Jesenná poľovačka Rádia Košice opäť prinesie denne päťdesiatku

Infomix

Revírom sú znovu košické a východoslovenské cesty.

Najúspešnejšie regionálne rádio na Slovenku prichádza aj v prvej polovici októbra s jedinečným projektom, v pondelok (7.10.) odštartovalo ďalšiu dopravnú akcia Rádia Košice, počas ktorej spoločne s poslucháčmi na cestách „hľadá“ a „chytá“ všetko, čo  pred jazdou alebo za volantom ocení každý vodič. V hľadáčiku majú poslucháči hliadky, radary, obmedzenia, zdržania, kolóny a iné komplikácie týkajúce sa  dopravnej situácie v Košiciach a na východe.

Foto

Poslucháči volajúci do Dopravného servisu Rádia Košice budú zaradení do denného žrebovania, vďaka ktorému môžu počas akcie získať denne až 50 eur. Päťdesiatka má edukačný charakter, Rádio Košice ňou pripomína a zdôrazňuje dôležitosť dodržiavania rýchlosti v obci. Jedinečná dopravná akcia chce takýmto originálnym spôsobom pomôcť  a zmapovať dopravnú situáciu v Košiciach a na východe, rovnako kladie dôraz na bezpečnosť na cestách, pretože aj za volantom, je Najbližšie k Vám práve Rádio Košice.

Foto

V jarnej poľovačke môžete získať výhru aj vďaka postrehom, ktoré poslucháči pridávajú do Dopravného servisu Rádia Košice prostredníctvom aplikácie KOŠICE ONLINE, ktorá je voľné dostupná.

Galéria k článku