Dobrý festival 2021 sa organizátori rozhodli zrušiť

Infomix

Nový termín konania festivalu v roku 2022 oznámia čoskoro.

Organizátori Dobrého festivalu 2021, ktorý sa mal konať v júni v Prešove, sa ho rozhodli zrušiť. Ako uviedli na sociálnej sieti, pri podujatí takéhoto rozmeru, zahraničných hosťoch a organizačnej náročnosti, nie je možné ďalej čakať na ďalší vývoj situácie.

„Sme v absolútnej neistote, zodpovedné autority nám ani po roku nevedia dať jednoznačné stanovisko, či bude možné v nejakej forme a za vopred určených podmienok hromadné akcie organizovať. Preto sme museli urobiť toto neľahké rozhodnutie a Dobrý festival 2021 rušíme. Uvedomujeme si aj sklamanie, ktoré spôsobíme našim verným návštevníkom a návštevníčkam. Veľmi nás to mrzí, nemáme však na výber a musíme reštartovať naše odpočítavanie o ďalší rok," uviedli jeho organizátori na sociálnej sieti.

Nový termín konania festivalu v roku 2022 oznámia čoskoro. Ako informovali, komunikujú s agentmi a manažmentmi, najmä zahraničných kapiel.

„Všetky vstupenky zakúpené na tento ročník zostávajú v platnosti aj pre Dobrý festival 2022. Nie je potrebné robiť žiadne dodatočné kroky, vstupenky budú platiť automaticky," doplnili organizátori s tým, že prosia ľudí, aby nežiadali o refundáciu. V prípade, že sa tak rozhodnú urobiť, bližšie informácie nájdu na facebookovom profile Dobrého festivalu.

 

Zdroj: TASR