Desmod oslávi 20 rokov na scéne megakoncertom

Infomix

Megakoncert s názvom Vyrobený pre teba uvedie 9. októbra na bratislavskom zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Skupina Desmod pripravuje najväčší koncert vo svojom dvadsaťročnom účinkovaní na slovenskej hudobnej scéne. Megakoncert s názvom Vyrobený pre teba uvedie 9. októbra na bratislavskom zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Koncert prinesie niekoľko "naj" - najväčšie pódium v histórii kapely, najväčšia hala v histórii kapely, najväčšia použitá zvuková a svetelná technika, najviac hitov počas jedného večera, k tomu špeciálni a exkluzívni gratulanti.

Jedna z popredných slovenských skupín zavíta na zimný štadión Ondreja Nepelu po prvýkrát a tak si na tejto premiére dáva poriadne záležať. „Samozrejme nebudú chýbať naše najväčšie hity, ale v množstve, v akom sme ich ešte ani raz nehrali... Oslavovať sa totiž chystáme viac ako dvojhodinovým koncertom. A chceme tam mať hostí, kamarátov a ľudí, ktorí nás našou kariérou sprevádzajú, jednoducho celých dvadsať rokov od vydania prvého albumu Desmod 001 na jednom mieste, v jednom bode ako na dlani a v najlepšej forme a kvalite,“ uviedol pre médiá spevák Mário Kuly Kollár.

„Samotný koncert dostal aj názov, ktorý ho plne vystihuje, teda Vyrobený pre teba, pre fanúšika tejto muzikantskej partie. Táto parafráza jedného z ich hitov najviac vystihuje, že to bude koncertná oslava, ušitá na mieru každému fanúšikovi tejto nitrianskej kapely. K tomu prvotriedna zvuková a svetelná technika a dnes už neodmysliteľné LED efekty, tak ako si to Desmod pri svojej oslave zaslúži,“ uviedla organizátorka koncertu Silvia Nemčovičová.

V týchto dňoch sú Kuly a spol. na spoločnom turné so skupinou Cigánski diabli, fanúšikovia ich môžu vidieť a počuť v Trnave (20. 2.), Topoľčanoch (22. 2.) aj Košiciach (23. 2.).   

 

Zdroj: TASR