Bitman spustil skladbou "Punisher" predpredaj albumu "Had"

Infomix

Skladba čerpala inšpiráciu z dobre známych komiksových príbehov z dielne Marvel.

Názov albumu "Had" neznamená nejaké negatívne spojenie, ale vychádza to z umelcovho horoskopu, a tiež aj z jeho najobľúbenejšieho bojového štýlu z hľadiska kung-fu. Ako pilotnú vec tohto projektu si Bitman zvolil údernú skladbu "Punisher", ktorá čerpala inšpiráciu z dobre známych komiksových príbehov z dielne Marvel. Punisher sa okrem staršieho filmového spracovania dočkal v nedávnej minulosti aj veľmi úspešnej seriálovej podoby, pričom prvé dve série tohto seriálu vysielal Netflix, no tú nadchádzajúcu tretiu budeme môcť nájsť už na platforme s názvom Hulu.

Zámer bol urobiť celú vec originálnym spôsobom, aj z hľadiska hudby, aj z hľadiska videoklipu, ktorý si režisérsky vzal na starosť Michal Nemtuda spolu s Martinom Čechom. Keďže sú obaja hlavní aktéri veľkí fanúšikovia komiksov, spojili príjemne s užitočným a vzišiel z toho klip, v ktorom sa objavil aj obľúbený detský televízny herec Dominik Budinský.

Na skladbe, ktorú hudobne zastrešil Hoodini s mix mastrom Mareka Šurina si v skladbe "Punisher" zahosťoval Strapo, pod ktorého vydavateľstvom White Trash Bitman vydáva spomínaný prvý sólový album. Rovnako tak aj všetky ostatné spolupráce, ktorými tracklist určite nie je presýtený, vznikli prirodzene. Zaujímavosťou je, že chalani svoje časti písali na striedačku a dopĺňali sa v texte navzájom, aby z toho vzišla jedna súvislá záležitosť.

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE