Alicia Keys píše knihu spomienok

Infomix

Fanúšikovia sa, okrem iného, dočítajú o detstve speváčky v New Yorku, jej kariére v hudobnom priemysle ako aj o jej pokračujúcej ceste sebaobjavovania.

Americká speváčka Alicia Keys píše knihu s názvom More Myself (Viacej mňa, voľný preklad, pozn. redakcie), ktorá by mala byť sčasti autobiografia a sčasti prerozprávaný dokument. Publikácia vyjde 5. novembra pod knižnou značkou Oprah Winfrey, An Oprah Book.„Nemôžem byť viac nadšená, že sa môžem podeliť o túto časť mojej doterajšej cesty a tiež o to, ako sa zo všetkých síl neustále učím vážiť si svoju pravdu. Po boku mojej sestry, mentorky a priateľky Oprah, je táto kniha jednou z doteraz najvzrušujúcejších kapitol," uviedla 38-ročná speváčka vo vyhlásení. Rovnako nadšená partnerstvom je aj samotná Oprah Winfrey. „Vedela som, že má všetky tie žiarivé kvality, ktoré rozsvecujú hviezdy. Čo je dôležitejšie, Alicia si pod tlakom reflektorov a slávy uchovala skromného a krásneho ducha. Som poctená, že si pre svoj osobný príbeh vybrala moju značku," vyjadrila sa moderátorka a filantropka.

Foto
Publikácia vyjde 5. novembra a bude obsahovať tiež spomienky najdôležitejších osôb v jej živote / facebook.com/pg/aliciakeys

Kniha More Myself sa prostredníctvom osobných spomienok ponorí do života speváčky. Obsahovať má tiež spomienky najdôležitejších osôb v jej živote. Alica Keys má s manželom Swizz Beatzom dvoch synov, štvorročného Genesisa a osemročného Egypta. Podieľajú sa tiež na výchove 12-ročného Kasseema, ktorého má producent s exmanželkou Mashondou Tifrere. Fanúšikovia sa dočítajú aj o speváčkinom detstve v New Yorku, jej kariére v hudobnom priemysle ako aj o jej pokračujúcej ceste sebaobjavovania.

 

Zdroj: SITA