Tomáš Oravec a Ondrej Kandráč "pozývajú" Do lesa

Infomix

Videoklip sa natáčal na chodníku korunami stromov v Bachledovej doline.

Energický letný hit je výzvou pre všetkých ľudí, aby vymenili Home Office za relax v prírode. Špeciálne Tatranská príroda už celé desaťročia ľudí lieči, duševne posilňuje a ako hovorí stará múdrosť - "ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva". A práve to je výzvou výzvou autorov, pre nás všetkých. Poďme si zaspievať do prírody a vráti sa nám pozitívna nálada a veľa dobrej energie, ktorej je teraz viac ako inokedy tak zapotreby.

Videoklip sa natáčal na chodníku korunami stromov v Bachledovej doline v Tatrách, na ktorom ešte nikto žiaden hudobný videoklip nenatáčal. Ide teda svojím spôsobom o premiéru. Súčasťou klipu, ktorý bude mať premiéru do konca tohto týždňa, sú okrem dlhoročných kamarátov a kolegov z televízie Tomáša a Ondreja, aj tanečníci zo súboru Šarišan.

Foto
FS Šarišan s Tomášom a Ondrejom v Bachledovej doline / Facebook

Skladba "Do lesa" vznikla na motívoch dvoch Slovenských ľudových piesní a úpravu vymysleli a nahrali samotní interpréti. Pozostáva z dvoch častí, pričom v tej druhej speváci vlastne hovoria sami o sebe, keďže ich umelecký život sa okrem iného pohybuje medzi Košicami a Bratislavou.

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE