Jiřina Bohdalová dostala k 90-tke aj pieseň Vystřelená

Infomix

V klipe sa k autorom piesne pridáva k misii JB-90 aj herec Vojta Kotek. Objavia sa tiež Tom Hanks, Jack Nicholson či Steven Spielberg.

Vystřelená, tak nazvali svoj pesničkový darček pre českú hereckú legendu Jiřinu Bohdalovú autori Ondřej Brzobohatý, Jakub Prachař a Libor Bouček. Narodeninovej piesni, ktorú nahrali s Big Bandom Gustava Broma pod vedením dirigenta Vladimíra Valoviča, nechýba humor a nadhľad. Odkazuje na skutočnosť, že čerstvá deväťdesiatnička Bohdalová už dosiahla všetky pozemské úspechy, ocenenia a desiatky rokov si získava srdcia všetkých fanúšikov naprieč generáciami, rokmi i režimami. Neostáva teda iná možnosť, len vyraziť do vesmíru v ústrety novým výzvam.

„Je mi cťou byť súčasťou posádky pre kozmickú misiu JB-90! Nech je Dahlias rovnako úspešný pre mimozemské publikum v nasledujúcej minimálne 90-ročnej kariére," píše na svojom facebookovom profile spevák a skladateľ Ondřej Gregor Brzobohatý. V statuse tiež avizuje celý videoklip k narodeninovému počinu pre Bohdalovú. V klipe sa k trom autorom piesne pridáva k misii JB-90 aj herec Vojta Kotek. Objavia sa tiež Tom Hanks, Jack Nicholson či Steven Spielberg.

 

Zdroj: TASR