Dopravný servis 01.03.2024 - 06:20

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

 

Aktuálne zdržanie

 

Aktuálne obmedzenia:   

- KE: od 2.3 do 3.3 v čase 6:30 do 17:00 bude opakovane na 15-20 minút uzatvárana cesta medzi Barcou a Valalikmi, kvôli pokládke nosníkov ponad cestu. 

- TV okres: na stúpaní na Dargov smerom do KE je pred zákrutou odstavený kamión, opatrne

- PO: na Košickej a Masarykovej sa opravuje podchodu pri hlavnej stanici. Dvojprúdová cesta bude v každom smere v jednotlivých etapách zúžená do jedného pruhu. V prvej etape dôjde k uzatvoreniu vnútorných pruhov smerom k stredu cesty.

 

Radary:   

- KE okolie: na začiatku Čane z Hanisky

- BJ: na vjazde do mesta z PO

- LE okres: v Spišských Vlachoch smerom zo Spišského Podhradia

 

Hliadky:

- TV okres: v Sečovcaich smerom z MI

 

Dlhodobé obmedzenia:

- KE: za mestom smerom na Bankov sa prepadáva cesta, prejazdný je iba jeden pruh, je tu už semafor

- KE: na Slaneckej ceste došlo k presmerovaniu dopravy na ľavé jazdné pruhy (v smere do Krásnej) v úseku od privádzača z Nižných Kapustníkov po most cez Myslavský potok. Dôvodom je oprava dočasného panelového prejazdu z privádzača a tiež pokračovanie výstavby križovatky na Textilnej ulici. Rešpektuje dopravné značenia. 

- okres TV: na trase Veľaty - Slovenské Nové Mesto sa začala rekonštrukcia, rátajte s obmedzeniami. Predpokladaná doba prác je 21 mesiacov (od marca 2023), mimo zimného obdobia.

- MI: pre rekonštrukciu je uzavretý Stráňanský most cez rieku Laborec. Obchádzka vedie po Vinianskej ceste.